Forum Volkswagen Vento Klub Polska
Forum maniaków VW Vento

II Ogólnopolski Zlot VW Vento - Drugi Ogólnopolski Zlot VW VENTO - ZAPRASZAMY

spyro - 2007-04-26, 22:52
Temat postu: Drugi Ogólnopolski Zlot VW VENTO - ZAPRASZAMY
Witamy

Chcielibyśmy poinformować Was że zajęliśmy sę organizacją drugiego, ogólnopolskiego Zlotu VW VENTO.

Zlot odbędzie się w dn, 21-23 września 2007 r. w Krzeczowie.

Wszelkie informacje dostępne są pod adresem: http://zlot.vwvento.org

Zapraszamy całe rodziny Venciarzy... Kto był rok temu wie jaka fajna była atmosferka!!!
Będą liczne atrakcje i konkursy...

Prosimy o informacje kto jest chętny!!!

Podobnie jak w tamtym roku prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 20 zł od osoby, oczywiście zostanie Wam zwrócona na miejscu. Będzie to jakieś zabezpieczenie, bo musimy zarezerwować określoną liczbę miejsc.

Czekamy na wpłaty do 30 sierpnia 2007 r.

ZAPRASZAMY!!!
Spyro & MAPET

WOLF1955 - 2007-04-26, 23:31

mam pytanie zasadnicze kto ustala datę zlotu ? :mysli:
MAPET - 2007-04-26, 23:37

my ustalilismy a co?
Dzolo - 2007-04-27, 01:33

Krótka piłka :OK: Chłopaki moim zdaniem to bardzo dobrze zrobiliście!!
Był problem co do miejsca i daty bo jeden mógł drugi nie a tak jest
wszystko napisane i koniec.Kto naprawde chce wpasc na zlocik to nie wierze
że mając tyle czasu nie zaplanuje sobie tego jakoś.Jak jak bedę w Polsce to
jestem na sto procent.

21 wrzesnia rozgrzeweczka a 22 to wielki melanż heheh do białego rana boooooo
Dzolo kończy 20 latek :D (już? :hmmm: )

Pozdro Pozdro , jestem dobrej mysli i mam nadzieję że Krzeczów nawiedzi ze
2 razy więcej Ventylów niż w 2006 :tak:

:pijacy:

WOLF1955 - 2007-04-27, 02:12

do MAPET I SPYRO ja się pytam grzecznie kto ustala datę zlotu ,a dostaję odpowiedż my ustaliliśmy a co?" To mam prośbę taką czy jest możliwość zmiany daty na inny termin to znaczy 14-16 09 lub 28-30 09.
MAPET - 2007-04-27, 07:37

WOLF1955 napisał/a:
do MAPET I SPYRO ja się pytam grzecznie kto ustala datę zlotu ,a dostaję odpowiedż my ustaliliśmy a co?" To mam prośbę taką czy jest możliwość zmiany daty na inny termin to znaczy 14-16 09 lub 28-30 09.


zapytales to odpowiedzialem... jesli cie urazilo to sorki nie mialem na mysli...

date ustalilismy po dlugofalowych rozmowach miejsce tez... bo tu organizujemy sami.. bylem dowiedzialem sie porozmawialem znamy warunki znamy ceny znamy meijsce.. jakos bardziej nikt nie wyszedl z inicjatywa wiec chcielismy zeby to w ogole sie odbylo ...

co do daty wiadomo ze wszystkim sie nie dogodzi... niestety.. co do zmainy nie wiem info poszlo juz do gazet i na inne fora i strony...

jak bysmy chcieli zmeiniac dla kazdego to bysmy niegdy tej daty nie ustalili... dlatego date narzuca organziator i sie ludzie dostosuja lub nie..

co do twojego pytania to jedynei bylaby z mojej strony mozliwosc zmiany na 28-30
ale to niech sie spyro wypowie... czy jemu pasuje i czy w ogole bedziemy cos zmeiniac .. bo moge obawaic sie ze pozniej przyjdzie ktos i powie ze jemu 28-30 nie pasuje i co wtedy? :bezradny:

idgray - 2007-04-27, 08:55

wszystkie daty zlotów są ustalane przez organizatorów w tym przypadku MAPET i SPYRO. Data ustalona sprawa zamknięta. NIe zmieniał bym już daty bo zaraz będzie dyskusja a mi ni pasuje wole.. itd. więc jest jak jest ;) Oby było nas dużo ja się piszę na 99,9 % wiadomo 0,1 % sprawy niezależne ode mnie ;)
fajnie że jest już termin :lol2:

spyro - 2007-04-27, 10:13

Daty zmieniać nie będziemy. Było masa ankiet i gadania na ten temat i postanowiliśmy z Mapetem wziąć sprawę w nasze ręce i zająć się wszystkim. W tamtym roku było dokładnie to samo i wtedy ja walnąłem pięścią w stół, wsiedliśmy z Madzią w auto, objechaliśmy masę miejsc i wybraliśmy Krzeczów. W tym roku podobnie, Mapet był już tam, wszystko obgadane. Także ani termin ani miejsce zmienione nie będzie.
Niestety nikt nic nie zrobił w tym kierunku aby coś znaleźć, luźne propozycje w stylu a może tu a może tam są do niczego.
Ważne było miejsce tanie i fajne, Krzeczów jak dla mnie pasuje w 100%. Może nie ma mega parkingu, ale coś za coś. Myślę, że jak i rok temu będziemy się świetnie bawić a szykujemy z Mapetem trochę niespodzianek.
Także serdecznie zapraszamy!

MAPET - 2007-04-27, 10:19

czyli jasne info poszly data i meisjce ustalone zmian nie ma ... kto ma byc bedzie kto nei moze trudno :(
idgray - 2007-04-27, 11:12

MAPET napisał/a:
kto ma byc bedzie kto nei moze trudno

dokładnie tak :tak:
ile kosztuje najtańsza nawigacja która zaprowadzi mnie z Goleniowa do Krzeczowa ?
jak przygotować auto do takiej trasy ?
:mrgreen:

przemolas4 - 2007-04-27, 14:04

ja rowniez jestem ........ (jestesmy - z Anka ) za .
mi tez cholernie nie lezy ten krzeczow jak diabli ...... daleko , nie ma gdzie pojezdzic itd .
ale tak bylo ustalone z gory , wiec bedziemy na pewno , bo jak sie juuz przeciez okazalo , to nie miejsce jest wazne , tylko ludzie , ktorzy sie tam zjawia prawda ?
no i jakis konkretny termin po moim weselu , co bym byl ciut bardzie wolny .....
bedziemy jak zwykle....
:OK: :OK: :OK:

theority - 2007-04-27, 14:09

spyro napisał/a:
Niestety nikt nic nie zrobił w tym kierunku aby coś znaleźć

No sorki, to nie moja winna że niektórym się Licheń nie podoba, więc bez takich że nikt nic nie zrobił !! Tak samo WOLF dał miejsce z Gołuniem i też nikomu nie pasowało bo za daleko. A co ma powiedzieć Jaca? No to tyle jeżeli chodzi o kwestię "bezczynności" innych użytkowników.

Ale tak ogólnie to fajnie :OK:

spyro - 2007-04-27, 14:47

theority napisał/a:
to nie moja winna że niektórym się Licheń nie podoba

Witek, Twoim zdaniem to była jakaś propozycja? Gdybyś pojechał tam, zrobił zdjęcia, wszystko się dowiedział, ale ty rzuciłeś sobie jedno zdanie że Licheń i tyle...

Takie rzeczy to załatwia się w sposób taki jak ja to zrobiłem rok temu. Najpierw obszukałem internet, podzwoniłem w miejsca, które były moim zdaniem godne uwagi, potem wsiadłem w auto i objeździliśmy z Magdą wiele różnych miejsc. Wybrałem Krzeczów jako najbardziej sensowny, zrobiłem tam fotki, wszystko się dowiedziałem. A takie gadanie to jest poprostu luźna pogawędka a nie propozycja miejsca na Zlot.


theority napisał/a:
WOLF dał miejsce z Gołuniem i też nikomu nie pasowało bo za daleko

Nie kumam, przeciez spotykacie się tam!!! Sam bym pojechał gdyby nie fakt, że padła mi skrzynia w aucie, więc wybrałem remont skrzyni zamiast spociku...

Zresztą Gołuń to super miejsce, ukłony dla Wolfa za pomysł i organizację, ale jak większoścuważam, że ZLOT Ogólnoposlki musi być bardziej w centrum, bo mnie jest wszystko jedno czy pojadę w góry czy nad morze, mam taką samą odległość, ale np Ludziom ze Śląska ciężko będzie przyjechać nad morze, ogrom kilometrów dobija, a tak każdy ma w miarę po równo...

Także skończmy zaśmiecanie tego tematu dywagacjami na temat tego jak to żeśmy z Mapetem lipę miejsce wybrali. Trzeba było coś sensownego zapronować, kiedy był na to czas i miejsce.

I Witek, przeczytaj co napisał Dzolo i Przemolas powyżej i weź sobie to do serca!!!


Także zapraszamy na Zlot w Krzeczowie, na pewno będzie 100 razy fajniej jak rok temu!

theority - 2007-04-27, 15:08

spyro napisał/a:
Twoim zdaniem to była jakaś propozycja?

Tak, to była propozycja. Gdyby było większe poparcie to bym pojechał i porobił fotki, skoro uważasz że są one niezbędne, a że nie było jakiegoś zainteresowania to po co miałem jechać ??

spyro napisał/a:
Nie kumam, przeciez spotykacie się tam!

Wolf rzucił propozycję żeby tam zrobić ogólny, o to mi chodzi.

spyro napisał/a:
Także skończmy zaśmiecanie tego tematu dywagacjami na temat tego jak to żeśmy z Mapetem lipę miejsce wybrali. Trzeba było coś sensownego zapronować, kiedy był na to czas i miejsce.

Przecież mi nie rozchodzi się o to że to lipne miejsce, jest całkiem git, chodzi mi o to podejście że "nikt nic nie zrobił w tym kierunku aby coś znaleźć". A czy nawet luźna propozycja nie jest czymś ?


spyro napisał/a:
I Witek, przeczytaj co napisał Dzolo i Przemolas powyżej i weź sobie to do serca!!!


Dobra już sie nie spieram, jeszcze dostane bana, chodziło mi o coś innego a nie wiem o co Tobie chodzi :hmmm:

spyro - 2007-04-27, 15:19

theority napisał/a:
jeszcze dostane bana

nigdy w życiu nie dam nikomu bana za to że ma inne zdanie niż ja... Ja nie nasza partia rządząca , że karze za inne poglądy :-)


Chodzi mi o to, że propozycji było dożo, ale nic konkretnego, dlatego tez z Mapetem podjęliśmy decyzję że sami zorganizujemy wszystko w miejscu gdzie mamy obcykane wszystko...

theority - 2007-04-27, 15:24

Cytat:
Chodzi mi o to, że propozycji było dożo, ale nic konkretnego, dlatego tez z Mapetem podjęliśmy decyzję że sami zorganizujemy wszystko w miejscu gdzie mamy obcykane wszystko...

No i było tak napisać od razu towarzyszu Spyro :D

MAPET - 2007-04-27, 16:06

do kazdego miejsca jest jakeis ale.. czy krzeczow czy lichen czy tam inne zawsze ktos mial cos na - ... i co zapadla cisza w temacie... gdybysmy nei wyskoczyli teraz z tym ogloszeniem to co wydaje mi sie ze zlot by sie wcale nie odbyl albo by bylo gadanie lelum polelum o niczym...
nikomu nie bronilem organizacji... sam tez dzialam teraz nad zlotem nad czyms co moze was ucieszy zobaczymy... spyro rowniez... to wcale nei jest jakies nazaczenie boze organizacja.. torche trzeba poswiecic czasu.. chocby sam plakat zajal mi kilka godzin nie mowiac jak twporzylismy strone o zlocie tj text i fotki ze spyro kilka dni popoludniami... musi sie chcec..

kto chce i bedzie mogl przyjedzie kto nie szkoda... kto bedzie zobaczy jak wyglada zlot .. nie bedziecie zadowoleni - chetnie w 2008 przyjade na gotowe z piwkiem i kielbaska w jakies lepsze miejsce...

teraz nie biadulic tylko mowic kto przyjedze.. jest okazja do spotakania sie i milych doswiadczen...

to tylko od nas samych zalezy jaki bedzie ten zlot.. chocny byl w najgorszym miejscu...

wiec juz nie dywagujmy gdzie bylo by lepiej.. za rok kazdy bedzie mial swoje 5 minut jesli tu okaze sie lipa...

pzdr :OK:

Gavel - 2007-04-28, 11:22

kurcze człowiek zachoruje i nie ma go chwilę na forum a tu takie nowości...

Po pierwsze i najważniejsze: my z Anią się oczywiście piszemy :OK:
Co prawda jeszcze trochę czasu i może być mały problem z tym terminem ale będziemy się starali przyjechać.

Nie będę już narzekał że data średnia, miejsce też nie bardzo itd. itp. bo nie ma sensu.
Ja jestem zdania takiego że jak ktoś chce to przyjedzie. Ja mimo że będę musiał zrobić jakieś 1000 km to zrobię wszystko żeby przyjechać. Podpisuję się pod tym co napisał Przemek:
przemolas4 napisał/a:
to nie miejsce jest wazne , tylko ludzie , ktorzy sie tam zjawia
.


Mam takie pytanko jeszcze, a w zasadzie propozycję. Kilku z nas rok temu przed zlotem jeździło z naklejonymi tymi plakatami żeby zlocik rozreklamować. Może tym roku byśmy zrobili takie wlepki na szybę żeby to się bardziej rzucało w oczy niż te plakaty?
Chodzi mi o coś podobnego jak co roku robi VW Club z okazji VW Manii:
http://www.vwvento.org/pi...ia2006_033.html
http://www.vwvento.org/pi...ia2006_039.html
Co Wy na to? Bo ja bym chętnie coś takiego sobie zrobił :)

theority - 2007-04-28, 11:35

Nie głupie ;) ile mogło by takie coś kosztować ?
idgray - 2007-04-28, 11:57

jak by dało się to odkleić bez problemu to jestem za :tak:
Szpiker - 2007-04-28, 13:52

Ciekawy pomysł moze będzie więcej chętnych :-) Ja sie pisze na zlocik chyba ze mnie wojsko powinie :beczy:
idgray - 2007-04-28, 14:02

Szpiker napisał/a:
Ja sie pisze na zlocik chyba ze mnie wojsko powinie

co wy wszyscy z tym wojskiem ? to już chyba 4 osoba którą wojsko szuka ;)

theority - 2007-04-28, 14:44

idgray, takie czasy :P
spyro - 2007-04-28, 20:43

Super pomysł z tymi naklejkami na szyby.

Myślę, że jak zamówimy tego sporo to nie będą drogie, zapytam w tej firmie co robię dla nas naklejki na szyby. Przecież to zwykłe literki wycięte ploterem, zaprojektujemy jak to ma wyglądać i się zrobi...

tomala2301 - 2007-04-28, 21:50

Jak mi nic nie wypali to postaram się przyjechać no w końcu musze poznać ludzi , narazie jestem na etapie negocjacji z żoną czy mnie póści no chyba , że pojedzie razem ze mną . A i też zależy od tego czy mnie przyjmą do nowej roboty czy nie, jak nie to pownienem być na 99%.
spyro - 2007-04-28, 22:09

tomala2301 napisał/a:
no chyba , że pojedzie razem ze mną

no jasne, że tak... Weź żonę ze sobą...

tomala2301 - 2007-04-28, 22:26

spyro pogadam z nią ale nie sądze żeby pojechała ona na weekendy to zawalona jest zeszytami , sprawdzianami , wypracowaniami , taka już rola nauczyciela. A jak mnie przyjmą do ZK lub do policji to też nie wiem czy przyjadę . Ale będe się starał.
Gavel - 2007-04-28, 22:48

tomala2301 to będzie wrzesień więc sprawdzianów i wypracowań za dużo nie będzie
a jakby co to powiedz żeby brała ze sobą to pomożemy :D
każdy weźmie po 2 wypracowanka i w 10 minut mamy po robocie :mrgreen:

tomala2301 napisał/a:
jak mnie przyjmą do ZK lub do policji to też nie wiem czy przyjadę
tylko nie bierz wtedy bloczków mandatowych bo ręka będzie Cię bolała od ich wypisywania a i tak nie nadążysz :pijacy:
Szpiker - 2007-04-29, 00:31

Z tymi sprawdzianami to nie jest zły pomysł :lol2: przynajmniej uczniowie będą szczęsliwi ze same 5 są :P

tomala2301 napisał/a:
jak mnie przyjmą do ZK lub do policji to też nie wiem czy przyjadę

hehehhee przyda sie wtyczka w :-) policji :P

tomala2301 - 2007-04-29, 15:37

Z tym Zakładem Karnym lub Policją to wielka niewiadoma bo jak narazie to tylko papiery złożyłem no i w zakładzie karnym już jestem po testach sprawnościowych i jak narazie czekam . Większe prawdopodobieństwo , że przyjmą mnie do zakładu karnego .
spyro - 2007-04-29, 16:30

Niezależnie gdzie Cię przyjmą t i tak zrób sobie weekend wolny, bierz żonę, wsiadajcie w Ventkę i prujcie co sił do Krzeczowa :-)
MAPET - 2007-04-29, 21:26

zapytam kumpla o te wlepki
kovval - 2007-04-29, 23:35

3 dni na weselichu bylem a tu ZLOT juz ustalony. no to pieknie. Co prawda....jest pewnien zonk jezeli chodzi o naszego Dark Vadera :) i o nas. A konkretnie o mnie. To jest data kiedy jestem na styku pobytu na statku i powrotu do domu :( takze moze byc kaszanka. Sprobuje cos wykombinowac. Mam nadzieje ze sie uda. A jak nie ...to zycze milej zabawy. Ale jak bede w R to na 999999999% bedziemy :D
MAPET - 2007-04-29, 23:41

pasowalo by zaczac jakas wtsepna liste robic....
kovval - 2007-04-29, 23:54

no to nas wpisujcie+pies :) ....tyle ze teraz my do tego hoteliku....jak Igi :)
MAPET - 2007-04-30, 00:06

a co domki wam nie pasuja :) ?
Gavel - 2007-04-30, 00:10

a też będziecie cały czas spali ?? :wysmiewacz:

to może z listą zróbmy tak: każdy kto się pisze niech skopiuje listę i się dopisze :)

Wstępna lista:
- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies

MAPET - 2007-04-30, 00:16

Wstępna lista:
- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + MapetoVWa ;)

idgray - 2007-04-30, 09:00

proszę dopisać:
- idgray + Edyta + pies ale z psem to nie na 100% bo nie wiem czy będę go targał taki kawał drogi ;)

MAPET - 2007-04-30, 09:40

Wstępna lista:
- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety :)
- idgray + Edyta + pies?

spyro - 2007-04-30, 10:11

Wstępna lista:
- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies

rafal00 - 2007-04-30, 10:20

spyro napisał/a:
Wstępna lista:
- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies

-rafal 00+ola +auto oby tylko bura dotrzymala do wrzesnia

kovval - 2007-04-30, 13:23

o kurde, to my zobaczymy co z psiulem. Bo to nie sama kategoria wagowa co Draki i Gavla psina :P a szkoda by bylo wracac bez szczura do domu :)
Dzolo - 2007-04-30, 14:52

- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies
- rafal 00+ola
- Dzolo + Justynka

marmarmarek - 2007-04-30, 19:25

mar + ? (sie okaze-pisze narazie wstepnie) no i tylko w piatek bede :( -praca
przemolas4 - 2007-04-30, 20:43

pisalem , ze bedziemy na 99,9%
wiec ....... andzia i przemo tez.
:lol2: :lol2: :lol2:

MAPET - 2007-04-30, 23:20

- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon Twisted Evil ?
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko :( )
- przemolas 4+ andzia

juza ladna ekipe widze ;)

przemolas4 - 2007-05-01, 22:39

faktycznie .hehehehe
same psy.
:lol2: :lol2: :lol2:

idgray - 2007-05-04, 10:02

no widzę że zwierzaków będzie ciut :P
przemolas4 - 2007-05-06, 01:21

mapet . jeszcze DZOLO I JUSTYNKA HEHEHEH
spyro - 2007-05-06, 17:03

czyli mamy na tą chwilę:
- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon Twisted Evil ?
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko smutek)
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi

MAPET - 2007-05-06, 22:53

co tak malo a reszt aCO??!!
Gavel - 2007-05-06, 22:57

spoko Mapet mamy maj dopiero
do września na pewno jeszcze sporo osób się zgłosi

theority - 2007-05-06, 23:00

Cytat:
spoko Mapet mamy maj dopiero

Prawda ;) Ja jak będę mógł to przyjadę ale nie dam gwarancji.

MAPET - 2007-05-06, 23:05

dobra ale to nei do wrzesnie bo ja musze podac i zamowic ilosc domkow ...
theority - 2007-05-06, 23:06

MAPET napisał/a:
to nei do wrzesnie

Ale do 20 sierpnia można, tak ? ;)

MAPET - 2007-05-06, 23:10

zaliczki tak.. ale ilosc bym chcial wiedziec wczenisej .. poznej braknie i kupa..
Szpiker - 2007-05-06, 23:36

MAPET napisał/a:
ale ilosc bym chcial wiedziec wczenisej .. poznej braknie i kupa..


to będziemy w ventach spac :D

kovval - 2007-05-06, 23:37

Mapet co ja moge ci powiedziec..... tyle mamy ludzi na obu forach, a jakos sie nie garna na zlociki i spociki. Jest nas tylko garstka zapalencow i taka prawda. Zobacz ile ludzi sie udziela...garstka. Nie wiem czemu tak jest..... moze poprostu nie maja czasu.... albo sie nas boja czy co :bezradny: moze se mysla....ee po co ja tam bede jechal .... jak mam seryjna ventke :stres: tak sobie ostatnio zaczalem myslec. sam juz nie wiem :mysli:
MAPET - 2007-05-06, 23:39

kurna czy to jest zlot tuningowy czy zlot vento?
Szpiker - 2007-05-06, 23:41

Ważne ze chociaż garstka :D ale więcej też by mogło być :P
kovval - 2007-05-06, 23:50

MAPET napisał/a:
kurna czy to jest zlot tuningowy czy zlot vento?


Mapet nie oszukujmy sie.... popatrz na liste kto sie zglosil jak narazie i powiedz mi kto ma serie :> najblizej serii jest marmarmarek.... a reszta..... Ja nie mowie ze nasze zloty to zloty tuningowcow. Tak poprostu zaczalem sie ostatnio zastanawiac.... ze moze odstraszamy ludzi...albo sobie mysla - nie ja tam nie jade, oni sie znaja , a ja co....rodzynek, gupio sie bede czul :bezradny:

MAPET - 2007-05-07, 00:03

z takim podejsciem to nic sie nei zdziala... jakos sa zlotyu innych marek i sie seryjki zjezdzaja... a zglosili sie tacy co w aucie widza wsyztsko tj praktycznie je kochaja.. bo wiadomo taki czlokwwiek co wszedl raz bo cos mu sie z ventem dzieje i poza tym olwewa forum to napewno nie przyjedzie... a tak czy siak jak lubis zten samochdo wczesniej czy pozniej cos chcesz z nim zrobic a nie tylko na zakupy jezdzic... kto nei chce trudno niech zaluje ;)
zeusszwagier - 2007-05-07, 09:54

mam pytanie co do zlotu bo mam 2 synów czy co do noclegów tak jak dla nich będom tam jakieś pokoje czy domki do wynajęcia i czy to jest na własny koszt czy jak to tam wyglonda bo wrazie jak bym jechał to muszę się na to jakoś przygotować :hmmm:
A czy za dzieci też wpłacamy jakieś zaliczki i jako kto mam wysyłać normalnie imie inazwisko czy jak bo pierwszy raz i niewiem jak wszystko wyglonda organizacja takiego wyjazdu z całom rodzinkom chcem się wybrać czyli czła czwórka psa niebęde już brał bo trochę agresywny do inych psów.

idgray - 2007-05-07, 09:57

włączę się do dyskusji ;)
kovval napisał/a:
popatrz na liste kto sie zglosil jak narazie i powiedz mi kto ma serie

ja będę miał serie jak skończę robić :mrgreen:

kovval napisał/a:
albo sobie mysla - nie ja tam nie jade, oni sie znaja , a ja co....rodzynek, gupio sie bede czul

no właśnie wy się znacie a ja będę głupio się czuł nie znam nikogo :boisię: ale co mi tam jadę :cool:

ilu by nas nie było będzie dobrze :OK:

kovval - 2007-05-07, 10:45

[quote="zeusszwagier"]mam pytanie co do zlotu bo mam 2 synów czy co do noclegów tak jak dla nich będom tam jakieś pokoje czy domki do wynajęcia i czy to jest na własny koszt czy jak to tam wyglonda bo wrazie jak bym jechał to muszę się na to jakoś przygotować :hmmm: [quote]

..a wiec tak. sa domki okolo 16 osobowe o ile dobrze pamietam. z tym ze sa dwa wejscia oddzielne. czyli tak jakby dwa domki w jednym. i w jednej z czesci sa zazwyczaj 2 lub 3 pokoje - 2,3,4 osobowe + taka kuchnia - umywalka. Kibla z tego co pamietam to nie ma w tych domkach. Domki sa .... no jakby to powiedziec - mocno komunistyczne :) Hotel 5cio gwiazkowy to to nie jest.... an inawet dwu. Ale nie o to przeciez chodzi !! !! Jest tez hotelik z restauracja. I tam jest ogolna toaleta. Sa tam tez pokoje do wyboru do kolory z lazienkami itp. Tyle ze to juz drozsza atrakcja. Generalnie w pokojach nie bedziecie wiecej jak 5h w ciagu 24h :) Chyba ze sie dzieciaki umecza.... ale podejrzewam ze beda dluzaj na nogach niz "dorosli" :)

Co do platnosci - nie wypowiadam sie bom nie skarbnik :)

idgray - 2007-05-07, 10:57

dobrze kovval, napisałeś domki to tylko jak ktoś zasłabnie ;)
trza się integrować :mrgreen:

marmarmarek - 2007-05-07, 11:49

ja mam serie ! (poza parymi diodkami :P ) nie o to chodzi! :) spytajcie theoritiego-na zlocie VW najczesciej podchodzilo sie do auta... po jedzenie i piwko :D
zeusszwagier - 2007-05-07, 12:55

kovval napisał/a:
Co do platnosci - nie wypowiadam sie bom nie skarbnik






a więc kto może mi powiedzieć ile co kosztuję tak jak domek 4 osobowy jak mam dzieci 3 i 5 letnie bądz jakiś kontakt z tym ośrodkiem czy poprostu wy zamawiacie domki a my dojeżdzając płacimy i ile za takie cieci bo wiadomo że dzieci będom spać tylko jak to jest z płatnościomi i tymi zaliczkami na konto za dzieci też czy tylko dorośli

spyro - 2007-05-07, 22:37

zeusszwagier, wejdź na stronę o zlocie, która z Mapetem przygotowaliśmy Http://zlot.vwvento.org

Tam wszystko opisaliśmy włącznie z kosztami od osoby, są fotki domków ze zewnątrz i wewnątrz.

zeusszwagier - 2007-05-08, 13:03

a co do dzieci to jak z płatnościom nikt niewie tymi zaliczkami na konto za dzieci też czy tylko dorośli :hmmm:
theority - 2007-05-08, 13:07

Mapet mógłbyś się wypowiedzieć, jak to z tym wygląda?
MAPET - 2007-05-08, 13:15

a co spyra sie boisz ;) ?

co do zaliczek to i tak narazie one wedruja do nas jako zabezpieczenie wiec nei ma co przejmowac sie dziecmi itd wszytsko jest do ustalenia...

zeusszwagier - 2007-05-08, 13:15

theority napisał/a:
Mapet mógłbyś się wypowiedzieć, jak to z tym wygląda?


co prawda to prawda jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat bo narazie rozumiem że wychodzi z tego że dzieci liczymy jak i dorosłych bądz nikt niejest zorientowany jak i co tam wyglonda na ten temat :hmmm:

[ Dodano: 2007-05-08, 13:22 ]
MAPET napisał/a:
co do zaliczek to i tak narazie one wedruja do nas jako zabezpieczenie wiec nei ma co przejmowac sie dziecmi itd wszytsko jest do ustalenia...

ja tylko chcem wiedzieć czy jeżeli ktoś chce zrobić takie coś jak zlot to powinien być przyszykowany na takom sytyłacię że pojawiom się dzieci iterz będzie się na to przyszkować wcześniej czy pużniej i mnie tylko interesuje kwestia dzieci bo o dorosłych wszystko już wiem albo poprostu dajcie mi jakiś kontakt do tego ośrodka :bezradny:

spyro - 2007-05-08, 15:26

zeusszwagier, za dzieci płacisz normalnie, jak za dorosłych. Trudno oczekiwać przy ta niskiej cenie żeby jeszcze zniżki dawali na dzieci, za psy nie liczą, więc i tak jest dobrze. Także chcąc wpłacić zaliczkę liczysz od osoby, nie zależnie ile ma lat...
zeusszwagier - 2007-05-08, 15:37

[ Dodano: 2007-05-08, 15:39 ]
spyro napisał/a:
za dzieci płacisz normalnie, jak za dorosłych. Trudno oczekiwać przy ta niskiej cenie żeby jeszcze zniżki dawali na dzieci, za psy nie liczą, więc i tak jest dobrze. Także chcąc wpłacić zaliczkę liczysz od osoby, nie zależnie ile ma lat...


i to właśnie chciałem się dowiedzieć dzieki za dokładnom informacie SPYRO

Dzolo - 2007-05-08, 17:22

Świetnie Świetnie powoli lista się powiększa :OK:
Na dzień dzisiejszy jestem na bank.
Muszę sobie druknąć kilka plakatów i wsówać Venciakom :-)

spyro - 2007-05-08, 20:30

Dzolo napisał/a:
Muszę sobie druknąć kilka plakatów i wsówać Venciakom

dobry pomysł. Ja zamierzam zrobić sobie taki nadruk n folii na całą tylną szybę, w wakacje myślę, żeby było jakiś czas przed Zlotem a może ktoś wpadnie na Zlot.

MAPET - 2007-05-08, 22:38

spyro moze na tej www o zlocie wkleajbys liste osob ktre potweirdziely ;)
spyro - 2007-05-09, 10:49

Jasne, wieczorem w domu wkleje, bo w robocie nie mam dostępu do ftp'a

oto lista, czy zgadza się Nie pominąłem nikogo?
czyli mamy na tą chwilę:
- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon Twisted Evil ?
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko smutek)
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi

idgray - 2007-05-09, 12:21

11 aut so far ;)
MAPET - 2007-05-09, 12:40

zerknij u nas na forum spyro jeszcze i daj liste ;)
Gavel - 2007-05-09, 15:54

A jaki jest cel wklejania listy na tą stonkę?
Sorki ale nie widzę żadnego :(
Szczególnie że lista cały czas będzie się zmieniała więc za każdym razem będziemy zmieniać ją też na stronce? Wg mnie to bez sensu.
Do tego właśnie forum służy żebyśmy mogli sobie pogadać, popisać kto jedzie a kto nie. A stronka powinna być tylko z informacjami gdzie, kiedy, za ile itp.

MAPET - 2007-05-09, 15:59

tak tylko zauwaz ze sa po 1 - 2 fora
po 2 kilka innych stron i for gdzie dalem ogloszenie o zlocie i tam ludzie wchodza na ta stronke i jak widza ze ekipa dobra sie szykuje moze dolacza.. nie kazdy moze wejdzie na ktores forum i zobaczy ile osob jedzie.. no ew pozostaiwam to do dykskusji

Gavel - 2007-05-09, 16:06

ok rozumiem Cię ale pomysł nadal mi się nie podoba

na obu "naszych" forach lista jest aktualizowana więc moim zdaniem to wystarczy
a z innych for gdzie pojawiły się ogłoszenia to i tak dla większości tamtych ludzi nasze nicki nic im nie powiedzą więc jak już to napisałbym na stronie coś w stylu:
Jak na razie swoją obecność na zlocie potwierdziło X osób, Y Ventek, Z psów (:)), itp.

MAPET - 2007-05-09, 17:18

no ok to mozna nei pisac...

moze niektorzy boja sie ujawnic :D

theority - 2007-05-09, 22:22

A może taki napis na reklamę jak na majówkę ?

spyro - 2007-05-09, 22:34

theority napisał/a:
A może taki napis na reklamę jak na majówkę ?

no właśnie o czymś takim myślałem, nie będzie to drogie bo wytnie sie na ploterze na najtańszej folii, bo nie zależy nam aby trzymało sie wieki tylko do września :-)

Co do pisania na stronie to nie ma sensu pisać ksywek, ale liczbę osób jak najbardziej, bo rzeczywiście co tam da obscym ludziom jak zobaczą ksywy, których i tak nie znają...

spyro - 2007-05-10, 23:39

Kolejni chętni

- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon Twisted Evil ?
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko smutek)
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi
- Tomek + Justyna

MAPET - 2007-05-10, 23:45

http://tuningparty.pl/ind...onczone=&page=1
Polibo - 2007-05-11, 00:28

Ja tez sie piszę na zlocik do Krzeczowia
nie wiem jak i z kim ale na 100%
- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon Twisted Evil ?
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko smutek)
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi
- Tomek + Justyna
- Polibo + ?? ?

MAPET - 2007-05-11, 08:22

more more more :mrgreen:
Szpiker - 2007-05-11, 08:33

Zbiera sie Vento maniaków obytak dalej :OK:
idgray - 2007-05-11, 09:44

Szpiker, ty sie lepiej zdeklaruj czy jedziesz czy nie i nie pisz mi wojsku ;)
paulOne - 2007-05-11, 13:48

spyro napisał/a:
Kolejni chętni

- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon Twisted Evil ?
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko smutek)
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi
- Tomek + Justyna



EEma Vento maniacy!!!

kolejny dobija do ogółu:)...Spyro mam nadzieje ze kasa na wpisowe doszła(?)...mam nadzieje ze uda mi sie odpicowac wreszcie fure do zlotu bo ciśnionko rosnie;)...pozdro dla wszystkich i dozo soon!

ps. sorki za spoźnioną i żadką obecność na forum ale problemy z dostepem do netu mi sie powiekszyły na moje nieszczescie, no ale albo nawiac na wioche mialem do wyboru zsłabym dostepem donetu albo net i miasto i jego uroki...wybrałem wioche i czillaut:)...

one more peace4all!

Szpiker - 2007-05-11, 14:28

idgray napisał/a:
ty sie lepiej zdeklaruj czy jedziesz czy nie i nie pisz mi wojsku



Do zadeklarowania sie jest jeszcze masa czasu :P

idgray - 2007-05-11, 15:04

paulOne napisał/a:
no ale albo nawiac na wioche mialem do wyboru zsłabym dostepem donetu albo net i miasto i jego uroki...wybrałem wioche i czillaut:)...

paulOne, to tak jak ja :D
tylko ja jestem w tej dobrej sytucji że w pracy mam dostęp do netu przez 8 godzin :mrgreen:
sorry za OT
Szpiker, czym szybciej tym lepiej przynajmniej będzie wiadomo na co się przygotować :lol:

spyro - 2007-05-11, 17:52

paulOne napisał/a:
Spyro mam nadzieje ze kasa na wpisowe doszła

tak, mam już pierwszą zaliczkę za 1 osobę od PAULONE

Szpiker - 2007-05-11, 22:51

Spyroale teraz to ci kaski zacznie wpływać :-) będziesz bogaty hehehehe :P

[ Dodano: 2007-05-11, 23:24 ]
Ja tez sie piszę na zlocik do Krzeczowa z moją ukochaną :D

- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon Twisted Evil ?
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko smutek)
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi
- Tomek + Justyna
- Polibo + ?? ?
-Szpiker+Marylka+Wypucowany Venciak
a jak nie bedzie czym dojechac to na stopa trafimy :D

MAPET - 2007-05-13, 23:02

dopiszcie kroogera ;)
theority - 2007-05-13, 23:43

Skoro Szpiker się dopisał no to ja nie będę inny ;) (Mam nadzieję że nas pobór nie capnie na zlot :co?: )

- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon Twisted Evil ?
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko smutek)
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi
- Tomek + Justyna
- Polibo + ?? ?
- Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
- Krooger +...
- Theority + Evelin + ...

Szpiker - 2007-05-14, 08:13

theority napisał/a:
Mam nadzieję że nas pobór nie capnie na zlot


theority damy rade :-) będziemy sie ukrywac aż do zlotu najwyżej :P

Ja teraz włąśnie kombinuje na jakie zaoczne studia pójśc zeby mnie nie capneli :[

spyro - 2007-05-14, 09:52

Oj Panowie, ale kombinujecie... Ja na szczęście mam już spokój od Woja...
idgray - 2007-05-14, 12:07

nie ważne jak kombinujecie ważne byście na zlocie byli ;)
Szpiker - 2007-05-14, 12:31

Ja sie na pewno nie dam :P nie mam zamiaru 12 czy 9 miesięcy zmarnować na jakies tam wojsko :[ mogli by już zrobić zawodowe a nie ścigają nas :-)
spyro - 2007-05-14, 12:44

No dobra wracamy do tematu ZLOTU, każdy chętny kopiuje ta listę a na koniec wpisuje siebie.
Czyli na tą chwilę mamy:

- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon Twisted Evil ?
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko smutek)
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi
- Tomek + Justyna
- Polibo + ?? ?
- Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
- Krooger +...
- Theority + Evelin + ...


Zaliczkę mamy jak narazie od PaulONE no i oczywiście Spyro :-) ,choć czasu jeszcze sporo, to nie czekajcie na ostatnią chwilę żeby poprostu miejsca były :-)
Czyli mam za 3 osoby zaliczki.

Szpiker - 2007-05-14, 19:25

Ja wpłace w połowie czerwca bo chwilowo krucho z kaską a dużo pięniedzy na moja ukochana idzie i wspólne wypady :D zreszta wiecie jak to jest :P
MAPET - 2007-05-24, 23:41

Program imprezy:
21 września (piątek)
ok 17:00 - rozpoczęscie zlotu - można wjeżdżać na plac i zajmować kwaterki :)

22 Września (sobota)

12:00 - parkowanie precyzyjne
13:00 - najładniej brzmiący wydech
14:00 - zręcznościówka
16:00 - pomiary na najniższe Vento zlotu
16:30 - wybieramy najlepiej utrzymany okaz Vento
16:30 - wybieramy najładniejsze Vento zlotu
16:30 - wybieramy najefektowniejszą zabudowa CarAudio
17:00 - przeciąganie Vento
18:30 - rzut oponą na odległość

19:30 - Ognisko i grill...

23 Września (niedziela)
Zakończenie zlotu i wyjazd do domciu :(

Będą też niespodzianki ;)

Program jak i godziny rozgrywani konkurencji mogą ulec zmianie...

spyro - 2007-05-25, 11:06

Słuchajcie, zapomnieliśmy o konkursie na najwyższe zawieszenie.

Rozmawiałem właśnie z Gavel'em i wymyślił kolejną fajna konkurencję: dla Panów rzut dojazdówką a dla Pań rzut oponą. Co Wy na to?

Myślę, że to dobry pomysł na rozkręcenie atmosferki no i żeby nasze kochane kobietki sie nie nudziły...

Noto terasz proszę o opoinie co Wy o tym sądzicie?

spyro - 2007-05-25, 11:11

Zapomniałem zapytać,m to co naklejamy na tylnie szyby?

Może coś takiego, tyle, że trzeba by to ładnie zaprojektować w Corelu, w sensie czcionek itp, w robocie ma tylko podstawowe czcionki, więc narazie tyle, ale chodzi mi ilośc informacji, myślę, że tyle wystarczy.
Byłoby to w formie naklejki na cała tylną szybę, po zlocie zrywa się i tyle. Naklejka w sensie samoprzylepnych literek, tzn przykleja się całościowo nie po literce :-)

MAPET - 2007-05-25, 11:19

spyro napisał/a:
Słuchajcie, zapomnieliśmy o konkursie na najwyższe zawieszenie.

Rozmawiałem właśnie z Gavel'em i wymyślił kolejną fajna konkurencję: dla Panów rzut dojazdówką a dla Pań rzut oponą. Co Wy na to?

Myślę, że to dobry pomysł na rozkręcenie atmosferki no i żeby nasze kochane kobietki sie nie nudziły...

Noto terasz proszę o opoinie co Wy o tym sądzicie?


przeciez jest rzut opona ;)

dojazdowke sie zle trzyma opona bedziemy rzucac...

moze juz nei dokaldajmy konursów bo jak sam mowiels braknei i tak czasu.. a juz dalem ten spis konkurencji na kilku innych forach ;)

kovval - 2007-05-25, 11:21

spyro, co do najwyzszej zawiechy...jak najbardziej..... :)
co do rzutu opona....to juz mapet to napisal...ostatni punkt....ale moze byc takie rozwiniecie jak proponujesz. dla pan i panow

MAPET - 2007-05-25, 11:22

co do naklejki.. mysle ze im neij na niej bedzie tym czyetlneij wiec ew zmiana

II OGÓLNOPOLSKI
ZLOT VW VENTO
21-23 WRZESNIA - KRZECZóW
WWW.ZLOT.VWVENTO.ORG

I CZCIONAK JAKAS LADNIEJSZA ;)

spyro - 2007-05-25, 11:36

Co do czcionki, to tak jak mówię w domciu na tym popracuję, tutaj mam tylko 3 podstawowe :-(

Rzeczywiście jest rzut oponą, dobra, to jedynie dorzucimy najwyższa zawiecha to być musi :-)

tekst na szybę:

II OGÓLNOPOLSKI
ZLOT VW VENTO
21-23.09.2007 - KRZECZÓW
www.zlot.vwvento.org

idgray - 2007-05-25, 11:49

spyro napisał/a:
zapomnieliśmy o konkursie na najwyższe zawieszenie

i na najbrzydszego ventla :P

spyro napisał/a:
rzut dojazdówką

miał być rzut lewarkiem :D


Cytat:
II OGÓLNOPOLSKI
ZLOT VW VENTO
21-23 WRZESNIA - KRZECZóW
WWW.ZLOT.VWVENTO.ORG

jedna linia tekstu mniej i bardziej czytelne :tak:
czcionkę tylko wybierzcie :]
może czcionka ARMY

[ Dodano: 2007-05-25, 11:52 ]
spyro napisał/a:
II OGÓLNOPOLSKI
ZLOT VW VENTO
21-23.09.2007 - KRZECZÓW
www.zlot.vwvento.org

tak też jest dobrze ;)

MAPET - 2007-05-25, 12:05

to ja juz nie pidsuje na forach jak co sie zrobi na najwyzsza tez w czasie najnizszej.. chociaz to juz mozna dyplom z nickiem gavla wydrukowac w domu ;)
spyro - 2007-05-25, 12:15

MAPET napisał/a:
chociaz to juz mozna dyplom z nickiem gavla wydrukowac w domu

no, może jednak ktoś pokona Gavel'a... Tygrysisko o ile będzie chciał przyjechać tez ma nieźle zadarty kuferek w Vento...

MAPET - 2007-05-25, 12:20

watpie ;) sam wiesz kto wygra :) hehehe gavel jest w tej kwestii wiecznym liderem...
idgray - 2007-05-25, 12:46

MAPET napisał/a:
gavel jest w tej kwestii wiecznym liderem...

będę musiał ustawić się z nim na sesję bo mój przy jego będzie wyglądał niżej niż jest :lol2:

MAPET - 2007-05-25, 12:48

no chyba moim lusterkiem pod jego lusterkiem przejade :)
Gavel - 2007-05-25, 15:58

spyro napisał/a:
MAPET napisał/a:
chociaz to juz mozna dyplom z nickiem gavla wydrukowac w domu
no, może jednak ktoś pokona Gavel'a
ja tam się nie obrażę na drukowany dyplomik ;)
ale co z tym dyplomem zrobicie jak nie przyjadę :co?:

MAPET napisał/a:
no chyba moim lusterkiem pod jego lusterkiem przejade
raczej nie dasz rady
ale hakiem holowniczym to bym Ci fajną dziurę w klapie zrobił :wysmiewacz:

MAPET napisał/a:
dojazdowke sie zle trzyma
I właśnie o to chodzi !!
Będzie jak w tamtym roku z przeciąganiem Ventki - co osoba to inna technika więc taki konkurs byłby ciekawszy i śmieszniejszy, a przecież w tych wszystkich konkursach właśnie o dobrą zabawę chodzi a nie o wygrywanie jakiś tam dyplomów, pucharów i innych nagród. W każdym razie ja tak do tego podchodzę...
A przynajmniej jeden konkurs dla pań jak najbardziej być powinien !!

Paweł J. - 2007-05-25, 22:56

spyro napisał/a:
oże jednak ktoś pokona Gavel'a... Tygrysisko o ile będzie chciał przyjechać

Niestety raczej nie dam rady, zlot jest po moim weselichu a w tedy bedziemy się urzadzać i lekko remontować dom, ale cuda się zdarzają. Ale skoro ja nie dam rady to może kilka ventyli zawita u mnie na weselichu??

MAPET napisał/a:
gavel jest w tej kwestii wiecznym liderem...

to fakt, ja nie mam szans, po fotach widziałem że jest ze 2-3 cm wyższy

spyro - 2007-05-26, 16:30

Gavel napisał/a:
ale co z tym dyplomem zrobicie jak nie przyjadę

a co t zamierzasz nie przyjechać? Nawet o tym nie myśl!!

Gavel - 2007-05-26, 22:28

będę robił wszystko żeby być - tyle mogę obiecać
niestety końcówka września może być dla mnie bardzo ciężka pod względem czasowym więc 100% pewności że będę nie ma :(

OrzeL - 2007-05-27, 01:45

Konkursy konkurasami a co z nagrodami :co?: A może by tak zrobić - wymiana koła na czas ? :lol:
MAPET - 2007-05-27, 13:30

OrzeL, milo bedzie jak cos zasponsorujesz :P

rok temu mial byc konkurs.. jednak nikt nei chcial zeby to jego ventke targac w gore i w dol bo tu prog taki tu taki itd.. wiec eni ma sensu chyab ze dajesz swoja ;)

OrzeL - 2007-05-27, 20:06

MAPET napisał/a:
OrzeL, milo bedzie jak cos zasponsorujesz

Hehe... Jakbym miał z czego to bardzo chętnie ale tak sie składa że nie mam :bezradny:


MAPET napisał/a:
jednak nikt nei chcial zeby to jego ventke targac w gore i w dol

No to może każdy swoją ?

Gavel - 2007-05-27, 20:13

rozmawialiśmy o tym rok temu i nie wyszło więc i w tym roku takiego konkursu nie będzie

OrzeL napisał/a:
No to może każdy swoją ?
to byłoby niesprawiedliwe choćby dlatego, że niektórzy mają po 4 a niektórzy po 5 śrub


PS. A nagrodą niech będzie możliwość przyjazdu i udziału w tych wszystkich konkurencjach jak i wspólne imprezowanie w gronie Ventomaniaków. Dla mnie to w zupełności wystarcza.

spyro - 2007-05-27, 22:09

Gavel napisał/a:
A nagrodą niech będzie możliwość przyjazdu i udziału w tych wszystkich konkurencjach jak i wspólne imprezowanie w gronie Ventomaniaków. Dla mnie to w zupełności wystarcza.

dokładnie, po to się jedzie na Zlocik żeby poznać się na żywo, wypić razem piwko, pobawić się, wymienić poglądami na temat naszych Ventek. Nikt o nagrodach nie myśli, szczególnie że niby kto miałby je zasponsorować?

Qubi - 2007-05-27, 22:33

Teraz w Maju był ogólnopolski zlot ford fiest , był organizowany w Radomiu na torze , były nagrody a sponsorzy to my , czyli wygladało o tak ze wpisowe trzydzieści chyba dziewieć złotych i za to były nagrody ,medale, koszulki , wjazd na tor itd. http://smg.photobucket.co...nt=07052202.flv
spyro - 2007-05-27, 22:41

Qubi, nikt by nie przyjechał jakbyśmy zrobili wpisowe...
MAPET - 2007-05-27, 22:53

no ok to podnsiesmy cene o 20 zl od sztuki i mozemy kupwoac nagrody.. tyle ze pewnei polwoa ludzi sie wykruszy... ja tam wole bez nagrod a taniej dyplomiki zdecydowanie sa najelpszymi pamiatakmi .. a i tak szykujemy o ile sie uda niespodzianek kilka..
Qubi - 2007-05-27, 23:00

no jeśli ludziska mają sie wykruszyc to nie ma sensu , lepiej te dwie dychy wlać do Ventki albo do siebie :piwosz:
spyro - 2007-05-27, 23:10

Zapewniam że nikt nie bedzie sie nudził bo mamy parę niespodzianek z Mapetem dla Was :-)

Także zapraszamy do Krzeczowa...

OrzeL - 2007-05-27, 23:16

DOBRA DOBRA ... Tak tylko zapytałem a tu odrazu do mnie z nożem :[ ;)

[ Dodano: 2007-05-27, 23:18 ]
Zresztą mnie to ryba czy bedą jakies nagrody... Jak mi sie uda dotrzeć na ten zlot to bedzie juz dla mnie nagorda. ..

spyro - 2007-05-27, 23:28

OrzeL, no co ty poprostu staraliśmy ci wyjaśnić ż z nagrodami to cienko zazwyczaj w takich imprezach i nie o nie chodzi, choć byłyby fajnym zwieńczeniem...
Paweł J. - 2007-05-28, 02:36

Kurnia, nie kuście bo jeszcze pojedę, juz moja laska ma chęć na ten zlot...a Wy tu tak jeszcze zachęcacie...
idgray - 2007-05-28, 10:46

Tygrysisko, musisz być swoją terenówką i zdrówko za młodą parę wypijemy ;)
Gavel - 2007-05-28, 10:49

Tygrysisko przyjeżdżajcie, a żałować nie będziecie :pijacy:
OrzeL - 2007-05-28, 13:19

Tygrysisko napisał/a:
juz moja laska ma chęć na ten zlot..

A Ty nie ?? :D

spyro - 2007-05-29, 00:12

Tygrysisko, nie ma co marudzić, wsiadajcie w furkę i zapraszamy na Zlocik w Krzeczowie...
idgray - 2007-05-29, 11:00

spyro, 40 zł przelane za mnie i za Edytę :OK:
spyro - 2007-05-30, 10:05

zaksięgowane. Czyli na tą chwilę mam już zaliczki za 5 osób:
Idgray+Edyta
Spyro+Madzia
PaulONE

idgray - 2007-05-30, 10:12

mało coś ;)
spyro - 2007-05-30, 10:32

Chętnych dużo, ale zaliczek brak...
Dzolo - 2007-06-01, 01:08

My z Justi zabieramy jeszcze dwójkę znajomych , znanych już ze spotu w Toruniu ;)
Zaliczki od nas powinny być na poniedziałek.

spyro - 2007-06-01, 01:53

No i fajnie, coraz nas więcej...
przemolas4 - 2007-06-02, 23:15

ja z zaliczka sie nie spiesze , aczkolwiek napewno sie pojawimy .
mam nadzieje ze pogodas dopidsze .
pozdrawiam wszystkich hehehehe
:] :] :]

spyro - 2007-06-03, 11:40

Tak jak już pewnie pisałem niestety data zaliczki decyduje o zakwaterowaniu, b może sięo kazać, ze będzie naprawdę sporo ludzi a miejsc w domkach mniej... Także lepiej wcześniej zaliczkować... Przecież to tylko 20 od osoby, więc nie jest to jakaś fortuna...
przemolas4 - 2007-06-22, 21:52

ja tam (cenzura) te domki hehehehee .
jsli bedzie oczywiscie mozliwe namiot postawic .
do mielna kupuje specjalnie namiot nowke , wiec po co mi domek ?? ??
a druga zecz , ze i tak sie w domku nie siedzi hahahah tylko przy ognisku .
:dokuczacz: :dokuczacz: :dokuczacz:

spyro - 2007-06-24, 19:34

przemolas4, twój wybór. Mała prośba, nie flugamy na forum... Zmieniłem Twoją wypowiedź powyżej...
MAPET - 2007-06-25, 23:34

Czyli na tą chwilę mamy:

- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon Twisted Evil ?
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko :( )
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi
- Tomek + Justyna
- Polibo + ?? ?
- Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
- Krooger + Kasia
- Theority + Evelin + ...

i teraz jesli kogos pominalem prosze sie dopisac.. jesli ktos jest na liscie a nie bedzie go albo nie wie to prosze pisac.. i prosimy o te zaliczki bo trzeba by cos wiedziec mniej wiecej a nei wynajme 10 domkow a pozniej nie przyjada ludzie i z wlasnej kieszni wylozymy?
takze.. prosze powoli wplacac...

spyro - 2007-06-25, 23:47

no narazie zaliczka doszła kolejna od Gavel'a
Polibo - 2007-06-25, 23:57

ode mnie dwie osoby
po pierwszym będzie zaliczka :luzik:

Czyli na tą chwilę mamy:

- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon Twisted Evil ?
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko smutek )
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi
- Tomek + Justyna
- Polibo + żonka
- Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
- Krooger + Kasia
- Theority + Evelin + ...

Dzolo - 2007-06-26, 00:05

spyro, rano powinieneś mieć pieniązki od nas
bo dziś wpłaciłem :-)


- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon Twisted Evil ?
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko smutek )
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi + Dwoje znajomych
- Tomek + Justyna
- Polibo + żonka
- Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
- Krooger + Kasia
- Theority + Evelin + ...

kovval - 2007-06-26, 00:20

poszlo za 2 sztuki
theority - 2007-06-26, 00:35

MAPET napisał/a:
jesli ktos jest na liscie a nie bedzie go albo nie wie to prosze pisac..

Ja nie wiem czy będę tak na 100%, więc mnie i Evelin na domek nie licz. Najwyżej później uśmiechnę się do pani w recepcji ;)

Dzolo - 2007-06-26, 00:39

theority napisał/a:
Ja nie wiem czy będę tak na 100%

:pała: :połbie:

:megafon: Zapomin że Ciebie i Eveliny nie bedzie! Wyciagniemy
Cię z tych koszar hehehe

kovval - 2007-06-26, 00:42

theority wiesz co broni od kamaszy..... chyba to jeszcze dziala...musisz mrowkojada zapuscic.. :OK: jedyny zywiciel rodziny :)
spyro - 2007-06-26, 01:13

To już nie działa. Możesz zrobić drużynę futbollową a itak do woja wezmą. Ale za to jak wytatuujesz się w widocznych miejscach t Cię nie wezmą. Czyli na wstępie proponuję logo Klubowe na czole, takie na 3/4 szerokości czoła. Na szyi ładna Ventka, tak od ucha do cycka :-) Wtedy pewność że do woja nie wezmą no i przy okazji ładną reklamą będziesz. A na poważnie, zapisz sie do jakiejkolwiek szkoły i już. PO zabawie.
theority - 2007-06-26, 07:33

Panowie, ja już jestem jedną nogą w koszarach. Mam podpisana umowę na prawo jazdy i dopiero po tym pójdę (sierpień- wrzesień).
idgray - 2007-06-26, 08:33

to przepustkę kombinuj na weekend :lol2:
Andzia - 2007-06-26, 09:31

jeśli chodzi o mnie to też nie ma pewności czy będę :(
do końca września muszę złożyć dyplom a później obrona... i mam nadzieje wielkie świętowanie :lol:

spyro - 2007-06-26, 11:11

Andzia napisał/a:
wielkie świętowanie

no to razem będziemy świętować, także udaję że nie czytałem Twojej wypowiedzi. Dasz rade, musisz być na Zlocie... Normalnie wyślemy po Ciebie kuriera!! :-)

spyro - 2007-06-26, 11:56

theority napisał/a:
ja już jestem jedną nogą w koszarach

A tu mały artykulik z dzisiejszej wyborczej nt. kamaszy i bycia jedynym żywicielem rodziny...

http://miasta.gazeta.pl/k...19,4250969.html

idgray - 2007-06-26, 12:32

spyro, wszystko fajnie tylko wklejanie takiego dużego artykułu nie na temat zlotu to jak by nie było OT
spyro - 2007-06-26, 12:35

Ano masz rację dlatego tez wywaliłem i wkleiłem link.
Od teraz rzeczywiście piszmy na temat bo sie rozchodzą temaciki i gubimy się wszyscy...

idgray - 2007-06-26, 13:04

znacznie lepiej :OK:
Andzia - 2007-06-26, 14:25

spyro napisał/a:
także udaję że nie czytałem Twojej wypowiedzi

nie ładnie tak :paluszkiem:
jeśli termin obrony wypadnie po terminie Zlotu to przykro mi ale nie przyjade :(

spyro - 2007-06-27, 00:05

Andzia napisał/a:
nie ładnie tak

Źle mnie zrozumiałaś, to w pozytywnym znaczeniu miało być.
Andzia, wierz mi że obrona to pikuś. Denerwowałem sie jak głupi a nie warto. Trochę się trzeba pouczyć do egzaminu dyplomowego, ale weekend spokoju i odsapnięcia na pewno Ci pomoże... Przecież cała obrona to max 20 minut., Moja trwała paręnaście minutek i komisja naprawdę chcę obronić a nie uwalić. Więc nie stresuj się bo będzie OK, szczególnie że w tym temacie napewno jesteś już specjalistką.

Andzia - 2007-06-27, 10:09

spyro napisał/a:
Więc nie stresuj się bo będzie OK

łatwo powiedzieć, gorzej wykonać... wiem że komisja raczej nie chce nikogo uwalić, ale wiem też że będę wtedy kłębkiem nerwów-nic juz na to nie poradze, jestem nerwus. Ty zapewne przed swoja obroną też sie denerwowałeś mimo opini innych na ten temat.


Cytat:
w tym temacie napewno jesteś już specjalistką.


:hahaha: :hahaha: :hahaha:

spyro - 2007-06-27, 12:14

Andzia napisał/a:
Ty zapewne przed swoja obroną też sie denerwowałeś mimo opini innych na ten temat.

za przeproszeniem srałem po gaciach i ręce mi się trzęsły, chociaż wychowałem się na uczelni to i tak miałem niezły stres.
A rzeczywiście obrona to pikuś i przyjemna sprawa- tak przyjemna, bo po tym krótkim czasie wychodzisz z sali z uśmiechem na ustach - jestem magistrem :-)

spyro - 2007-06-27, 23:02

No więc mam kolejne zaliczki, na tą chwilę prezentuję się to następująco:

Spyro - 2 osoby
Gavel - 2 osoby
Kovval - 2 osoby
Dzolo - 4 osoby
Idgray - 2 osoby
PaulONE - 1 oaoba

Czyli mam kasę od 13 osób...

Czekam dalej na wpłaty od Was. Przecież to tylko 20 zł odo soby, kasa żadna a i Wy i My (organizatorzy) mamy pewność przyjazdu.
Także zapraszam do wpłat.
Pozdrówki.

przemolas4 - 2007-06-28, 14:50

w poniedzialek wplace .....
a za te domki to ile ??
nie bede sie wyglopial z namiotem skoro wszyscy sie do pawilonow pchaja .....
i kiedy za te domki .

spyro - 2007-07-16, 16:11

Dzisiaj przyszła zaliczka od Marco_Polo

Czyli na dzień dzisiejszy mam zaliczki od 15 osób:


Spyro - 2 osoby
Gavel - 2 osoby
Kovval - 2 osoby
Dzolo - 4 osoby
Idgray - 2 osoby
PaulONE - 1 osoba
Marco_Polo - 2 osoby

robert-air - 2007-07-22, 10:10

witam i proszę o podanie wszystkich danych co do zlotu w krzeczowie mam wielką chęć pojawić się tam i zasilić tak zacne grono venciarzy i jak jest możliwość chciałbym zakupić parę gadżetów na szybę i auto aby z daleka widziano dokąd się poruszam. pozdrawiam i proszę o kontakt :hura: :hura:
Gavel - 2007-07-22, 10:59

robert-air fajnie że chcesz przyjechać - im nas więcej tym lepiej :OK:
praktycznie wszystkie ważne informacje dotyczące zlotu są na stronie http://zlot.vwvento.org

a co do gadżetów to w sumie też wszystko jest dość klarownie opisane: http://www.vwvento.org/gadgets.htm

MAPET - 2007-07-22, 12:36

zapraszmy na zlot zapraszamy ;)
Whiskas - 2007-07-22, 21:18

Witam wszystkich. :lol:
Mnie też proszę zapisać na zlocik. Na razie w 1 sztuce osobowej.
Sorki, że tak długo zwlekałem z decyzją, ale musiałem sprawdzić, czy termin nie koliduje z jakimiś zawodami samochodowymi.
Mam nadzieję, że dotrę na miejce, że finanse pozwolą - na razie krucho z nimi. Wiecie jak to jest gdy niedawno się kupiło samochodzik - a chce się go dopieścić.
W każdym bądź razie many na wpisowe przesyłam.

Pozdrowionka

p.s.
:oklaski: Brawa dla Organizatorów za cierpliwość - wiem jak to jest bo nie raz organizowałem podobne imprezy.

spyro - 2007-07-22, 23:29

Super, zapraszamy serdecznie...
idgray - 2007-07-23, 09:53

osoby które chcą mieć zakwaterowanie proszone są o wpłacanie zaliczek ;)
tak na marginesie :D

kovval - 2007-07-23, 12:56

gitosko :) coraz wiecej narodu. no wkoncu bedzie zlocik z prawdziwego zdarzenia :) a ja jutro wracam do RP i czas sie zajac wozikiem
spyro - 2007-07-23, 14:24

Popieram wszystko co mówicie no i zapraszam, bo narazie mamy zaliczki od 18 osób...
Whiskas - 2007-07-25, 19:04

Witam wszystkich!
Mam małe pytanko do kolegów, którzy zajmują się organizacją zlotu, czy można by prosić o opublikowanie listy tych, którzy już zdecydowali się na zlot (czyt. wpłacili mamonę). Bo nie wiem czy już jestem ujęty w tych zapisach - nie dostałem żadnego potwierdzenia, że moje złotówki dotarły do Organizatora. Być może to był mój błąd, bo w treści wpłaty nie podałem swojego nika z forum.

Pozdrawiam serdecznie.

kovval - 2007-07-25, 19:13

spoczko stary. skrobnij PW do Spyra, podaj swoje dane, konto takie bzdeciki i Spyro juz wyniuch aktora to twoja kaska. Kurde ale ekipa rosnie normalnie szok.

P.S. A jo se dzis droga zabawke zafundowal...ale co mi tam allegro juz mnie wkurzac zaczelo, bo nic na nim nie ma :D

spyro - 2007-07-25, 19:16

Whiskas napisał/a:
yć może to był mój błąd, bo w treści wpłaty nie podałem swojego nika z forum.

no właśnie, a wpłaciłeś za jedną osobę, tak?

Whiskas - 2007-07-25, 19:43

spyro napisał/a:
no właśnie, a wpłaciłeś za jedną osobę, tak?


Tak za jedną osobe wpłaciłem

spyro - 2007-07-25, 23:56

Spoxik, wszystko już wyjaśniliśmy :-) Czekamy na kolejne zaliczki, pamiętajcie, że kto pierwszy ten lepszy, bo jak okaże się że będzie nas sporo to może zabraknąć miejsc w domkach i wtedy zadecyduje to kto kiedy wpłacił zaliczkę.
Pozdrawiam.

MAPET - 2007-07-26, 00:49

no a ja w koncu musze jechac z babaka zabookowac konkretna w maire ilosc domkow bo narazie bylo golnie... spyro jak mozesz zorbliste na oba fora kto wplacil...
idgray - 2007-07-26, 09:19

ja bym zarezerwował wszystkie chaty bo zabraknie :D
spyro - 2007-07-26, 12:22

Cytat:
ja bym zarezerwowała

Idgray, przed Zlotem szykujesz nam niespodziankę, tym razem ze zmianą czegoś innego niż elementy Ventki?

Rezerwuj wszystko, w sumie na pewno będzie nas sporo osób, na tą chwile kasę mamy od:

Spyro - 2 osoby
Gavel - 2 osoby
Kovval - 2 osoby
Dzolo - 4 osoby
Idgray - 2 osoby
PaulONE - 1 osoba
Marco_Polo - 2 osoby
MAPET - 2 osoby
Whiskas - 1 osoba

idgray - 2007-07-26, 13:20

literówki się czepiasz spyro, :> :buuu:
spyro - 2007-07-26, 13:51

No jasne, że się czepiam bo zawsze mi się dostaje za literówki :[
MAPET - 2007-07-26, 17:53

mi tez ostatnio przy okazji brewek :P
spyro - 2007-07-31, 15:40

Aktualizacja zaliczek z 31.07.2007:

Spyro - 2 osoby
Gavel - 2 osoby
Kovval - 2 osoby
Dzolo - 4 osoby
Idgray - 2 osoby
PaulONE - 1 osoba
Marco_Polo - 2 osoby
MAPET - 2 osoby
Whiskas - 1 osoba
W1dMo - 2 osoby

aras575 - 2007-08-02, 13:58

SIEMKA I JA STANE NA RZESACH AZEBY TYM RAZEM POJAWIC SIE W KRZECZOWIE TERMIN MYSLE JEST CIEKAWY I TROSZKE CZASU POZOSTAŁO NA DOORGANIZOWANIE DROBIAZGÓW WIEC DO ZOBACZYSKA
spyro - 2007-08-02, 18:56

aras575, Zapraszamy!
Szpiker - 2007-08-03, 00:15

A mi sie zaczełu pojawiac przeszkody w dotarciu do Krzeczowa :( na sobote nie dostałem i chyba nie dostane wolnego w robocie:/ i mam od cholery daleko i jak cos będe musiał nieźle wybukić:/ a szkoda mi troche kasy bo odłożyłęm i chciałem kilka bajerów kupić do autka :burak: ale z drugiej strony chcialbym sie pojawić zeby zobaczyć te piekne furki innych i ich uleprzenia jak co wygląda i czy warto np u siebie niektóre rzeczy zamobtować itd. bo w końcu najlepiej na zywo coś zobaczyć niż na zdjęciu
MAPET - 2007-08-03, 00:26

a ile masz km?
Szpiker - 2007-08-03, 08:54

Po prostej na mapie wychodzi mi 350-400 klocków miejwięcej
idgray - 2007-08-03, 09:42

MAPET napisał/a:
a ile masz km?

mniej niż ja , a ja jestem obecny jak nic :D
Ile jest od Wielunia do Krzeczowa ?
Do Wielunia wyszło mi:

Długość trasy: 489,0 km
Czas przejazdu: 6h 14 min
Średnia prędkość: 78,3 km/h

:]

MAPET - 2007-08-03, 10:27

z 15 km bedzie od wielunia
idgray - 2007-08-03, 11:54

czyli z pińcet trzeba liczyć ;)
spyro - 2007-08-03, 20:33

Ja też wolnego nie dostanę, ale zapewne będę bardzo chory w tych dniach :-)
Gavel - 2007-08-03, 21:24

a ja już zapowiedziałem szefowi że w drugiej połowie września biorę urlop i nie ma zmiłuj :tak:
MAPET - 2007-08-05, 16:26

- kovval i arlosza + pies
- Gavel i Andzia + pies
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety
- idgray + Edyta + pies?
- Spyro + Madzia + pies
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon Twisted Evil ?
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko Sad )
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi
- Tomek + Justyna
- Polibo + ?? ?
- Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
- Krooger + Kasia
- Theority + Evelin + ...
- Madej + Magda
- Onimush + Darek (Tata )
- Michas28 + ?? ? (z kims zawsze przyjade )
- W1dMo + Marlena
- Tomek + Natalia
- Kic@j + Sylwia

spyro - 2007-08-05, 22:58

MAPET, liczmy tych co wpłacili zaliczki bo tak się pogubimy. Czyli wpłacona zaliczka=zaklepane miejsce.
idgray - 2007-08-06, 10:33

22 auta jak do tej pory będą :D
Gavel - 2007-08-06, 11:21

żeby dwóch list nie robić proponuję coś takiego:

- kovval i arlosza + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
- Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety ______________(zaliczka wpłacona)
- idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
- Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon ___(zaliczka wpłacona)
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko)
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
- Tomek + Justyna
- Polibo + ?? ?
- Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
- Krooger + Kasia
- Theority + Evelin + ...
- Madej + Magda
- Onimush + Darek (Tata )
- Michas28 + ?? ? (z kims zawsze przyjade )
- W1dMo + Marlena _______________________________(zaliczka wpłacona)
- Tomek + Natalia
- Kic@j + Sylwia
- PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
- Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)


I od razu nasuwa się pytanie co z resztą chętnych??

spyro - 2007-08-06, 14:58

Oto zaliczki wpłacone do dzisiaj w kolejności jak wpływały na konto:

Kto Ile Data
PaulONE 20 2007-05-09
Idgray 40 2007-05-29
Spyro 40 2007-06-01
Gavel 40 2007-06-18
Kovval 40 2007-06-26
Dzolo 80 2007-06-26
Marco_polo 40 2007-07-16
Mapet 40 2007-07-19
Whiskas 20 2007-07-22
w1dmo 40 2007-07-31


Prosimy wszystkich aby wpłacali zaliczki, jest ona rezerwacją miejsca oraz zabezpieczeniem zarówno dla nas - organizatorów ja i Was, że będziecie mogli przyjechać na Zlot, bo może się okazać że ludzie będzie tyle, że nie będzie miejsc do spania...

idgray - 2007-08-06, 15:16

spyro napisał/a:
że nie będzie miejsc do spania...

wezmę namiot :D

MAPET - 2007-08-06, 17:12

kovval i arlosza + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
- Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety ______________(zaliczka wpłacona)
- idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
- Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon ___(zaliczka wpłacona)
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko)
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
- Tomek + Justyna
- Polibo + ?? ?
- Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
- Krooger + Kasia
- Theority + Evelin + ...
- Madej + Magda
- Onimush + Darek (Tata )
- Michas28 + ?? ? (z kims zawsze przyjade )
- W1dMo + Marlena _______________________________(zaliczka wpłacona)
- Tomek + Natalia
- Kic@j + Sylwia
- PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
- Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)

bardzo fajna lista!!! spyro jak mozesz uaktualniaj ja i wkeljaj posta na obu forach moze to zmotywuje innych ;)

spyro - 2007-08-07, 19:02

:Lista na dzień 07.08.2007 r.

kovval i arlosza + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
- Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety ______________(zaliczka wpłacona)
- idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
- Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon ___(zaliczka wpłacona)
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko)
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
- Tomek + Justyna
- Polibo + ?? ?
- Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
- Krooger + Kasia
- Theority + Evelin + ...
- Madej + Magda
- Onimush + Darek (Tata )
- Michas28 + ?? ? (z kims zawsze przyjade )
- W1dMo + Marlena _______________________________(zaliczka wpłacona)
- Tomek + Natalia
- Kic@j + Sylwia
- PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
- Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)
- MarianG + Pypeć ______________________________(zaliczka wpłacona)
- rafał krawczyk _________________________________(zaliczka wpłacona)

pyza_snk - 2007-08-08, 10:55

Czy jest ktoś chętny z Podkarpacia? Bo ja bym się pisał na zlocik z moją kobietką Edytką, jeśli będzie też ktoś z podkarpacia:)
spyro - 2007-08-08, 11:29

A sami nie możecie przyjechać?
Gavel - 2007-08-08, 11:46

pyza_snk a dlaczego koniecznie musi być ktoś z Podkarpacia?
Osoby z innych zakątków Polski też są sympatyczne :]

A z tego co kojarzę to Kic@j jest gdzieś z okolic Tarnowa, a to prawie jak rzut beretem z Sanoka ;)

pyza_snk - 2007-08-08, 13:49

A no niekoniecznie ale wiesz lepiej by się jechało na dwa auta lub więcej:)
spyro - 2007-08-08, 17:41

Czy w jedno auto czy w dwa serdecznie zapraszamy. Zapewniam Cię że będzie super zabawa...
spyro - 2007-08-09, 23:47

Kolejna zmiana:

kovval i arlosza + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
- Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety ______________(zaliczka wpłacona)
- idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
- Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon ___(zaliczka wpłacona)
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko)
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
- Tomek + Justyna
- Polibo + ?? ?
- Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
- Krooger + Kasia
- Theority + Evelin + ...
- Madej + Magda
- Onimush + Darek (Tata )
- Michas28 + ?? ? (z kims zawsze przyjade )
- W1dMo + Marlena _______________________________(zaliczka wpłacona)
- Tomek + Natalia
- Kic@j + Sylwia
- PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
- Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)
- MarianG + Pypeć ______________________________(zaliczka wpłacona)
- rafał krawczyk _________________________________(zaliczka wpłacona)
- robert-air 2 osoby______________________________(zaliczka wpłacona)

MAPET - 2007-08-09, 23:56

kovval i arlosza + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
- Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
- MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety ______________(zaliczka wpłacona)
- idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
- Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
- rafal 00+ola +auto
- marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon ___(zaliczka wpłacona)
- Spider + żonka + juniorek
- marmarmarek +.. (piątek tylko)
- przemolas 4+ andzia
- Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
- Tomek + Justyna
- Polibo + ?? ?
- Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
- Krooger + Kasia
- Theority + Evelin + ...
- Madej + Magda
- Onimush + Darek (Tata )
- Michas28 + ?? ? (z kims zawsze przyjade )
- W1dMo + Marlena _______________________________(zaliczka wpłacona)
- Tomek + Natalia
- Kic@j + Sylwia
- PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
- Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)
- MarianG + Pypeć ______________________________(zaliczka wpłacona)
- rafał krawczyk _________________________________(zaliczka wpłacona)
- robert-air 2 osoby______________________________(zaliczka wpłacona)
- Mani + ?? ?

idgray - 2007-08-10, 11:04

może tak:
lista:
1 kovval i arlosza + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
2 Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
3 MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety _____________(zaliczka wpłacona)
4 idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
5 Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
6 PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
7 Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)
8 MarianG + Pypeć _______________________________(zaliczka wpłacona)
9 Rafał Krawczyk ________________________________(zaliczka wpłacona)
10 robert-air 2 osoby______________________________(zaliczka wpłacona)
11 W1dMo + Marlena ______________________________(zaliczka wpłacona)
12 marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon __(zaliczka wpłacona)
13 Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
14 rafal 00+ola +auto
15 Spider + żonka + juniorek
16 marmarmarek +.. (piątek tylko)
17 przemolas 4+ andzia
18 Tomek + Justyna
19 Polibo + ?? ?
20 Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
21 Krooger + Kasia
22 Theority + Evelin + ...
23 Madej + Magda
24 Onimush + Darek (Tata )
25 Michas28 + ?? ? (z kims zawsze przyjade )
26 TomekSzn + Natalia
27 Kic@j + Sylwia
28 Mani + ?? ?

spyro - 2007-08-13, 13:46

Ci co wpłacili zaliczki na dzień 13.08.2007 r.:

Kicaj - 40 - 2007-08-10
Robert-Air - 40 - 2007-08-09
Rafał Krawczyk - 20 - 2007-08-07
MarianG - 40 - 2007-08-05
w1dmo - 40 - 2007-07-31
Whiskas - 20 - 2007-07-22
Mapet - 40 - 2007-07-19
Marco_polo - 40 - 2007-07-16
Kovval - 40 - 2007-06-26
Dzolo - 80 - 2007-06-26
Gavel - 40 - 2007-06-18
Spyro - 40 - 2007-06-01
Idgray - 40 - 2007-05-29
PaulONE - 20 - 2007-05-09

MAPET - 2007-08-13, 15:53

lista:
1 kovval i arlosza + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
2 Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
3 MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety _____________(zaliczka wpłacona)
4 idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
5 Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
6 PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
7 Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)
8 MarianG + Pypeć _______________________________(zaliczka wpłacona)
9 Rafał Krawczyk ________________________________(zaliczka wpłacona)
10 robert-air 2 osoby______________________________(zaliczka wpłacona)
11 W1dMo + Marlena ______________________________(zaliczka wpłacona)
12 marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon __(zaliczka wpłacona)
13 Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
14 Kic@j + Sylwia_________________________________(zaliczka wpłacona)
15 rafal 00+ola +auto
16 Spider + żonka + juniorek
17 marmarmarek +.. (piątek tylko)
18 przemolas 4+ andzia
19 Tomek + Justyna
20 Polibo + ?? ?
21 Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
22 Krooger + Kasia
23 Theority + Evelin + ...
24 Madej + Magda
25 Onimush + Darek (Tata )
26 Michas28 + ?? ? (z kims zawsze przyjade )
27 TomekSzn + Natalia
28 Mani + ?? ?

spyro - 2007-08-13, 15:58

Ale po co lista osób, które nie wpłaciły? Robi się tylko zamieszanie i bałagan. Piszmy tych którzy wpłacili a co za tym idzie zadeklarowali przyjazd. Po to są zaliczki właśnie. Bo tak patrząc to tyle osób mi już na gg mówiło że może wpadnie... Wpisujemy tylko tych co wpłacili zaliczki.
MAPET - 2007-08-13, 16:06

tak jest szefie...
kovval - 2007-08-13, 16:08

ja wiem, taka duza lista jest ok. przynajmniej wywiera cisnienie na tych co nie wplacili. a po drugie jak ktos z zewnatrz wpada i patrzy to se mysli....u ile autek, to ja tez moze sie pojawie. a jak bedzie malo to bedzie....eeee lipa, nie oplaca sie
MAPET - 2007-08-13, 16:11

Cytat:
ja wiem, taka duza lista jest ok. przynajmniej wywiera cisnienie na tych co nie wplacili. a po drugie jak ktos z zewnatrz wpada i patrzy to se mysli....u ile autek, to ja tez moze sie pojawie. a jak bedzie malo to bedzie....eeee lipa, nie oplaca sie


tez tak uwazalem ale ok u nas na forum bede dawal pelną tutaj jak spyro chcesz nie ma problema bedzie uproszczona ;)

spyro - 2007-08-13, 19:46

OK, dawajcie cała listę, jest OK, przynajmniej teraz rozumiem po co takowa :-) Także spox, dajemy cała listę.
MAPET - 2007-08-13, 19:51

no czyli kovval poszedl prezes po naszej mysli :P
kovval - 2007-08-13, 21:17

ku chwale ventyli :OK:
spyro - 2007-08-14, 15:27

stan na 14.08.2007

1 kovval i arlosza + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
2 Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
3 MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety _____________(zaliczka wpłacona)
4 idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
5 Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
6 PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
7 Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)
8 MarianG + Pypeć _______________________________(zaliczka wpłacona)
9 Rafał Krawczyk ________________________________(zaliczka wpłacona)
10 robert-air 2 osoby______________________________(zaliczka wpłacona)
11 W1dMo + Marlena ______________________________(zaliczka wpłacona)
12 marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon __(zaliczka wpłacona)
13 Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
14 Kic@j + Sylwia_________________________________(zaliczka wpłacona)
15 Michas28 + ?? _________________________________(zaliczka wpłacona)
16 rafal 00+ola +auto
17 Spider + żonka + juniorek
18 marmarmarek +.. (piątek tylko)
19 przemolas 4+ andzia
20 Tomek + Justyna
21 Polibo + ?? ?
22 Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
23 Krooger + Kasia
24 Theority + Evelin + ...
25 Madej + Magda
26 Onimush + Darek (Tata )
27 Michas28 + ?? ? (z kims zawsze przyjade )
28 TomekSzn + Natalia
29 Mani + ?? ?

kawalek - 2007-08-15, 14:21

spyro dopisz do listy kawalek + Iwona
MAPET - 2007-08-15, 14:53

kawalek, to sie dopisz przeciez kazdy sie sam moze dopisac ;) zacytuj ta i sie dopisz ;)
spyro - 2007-08-16, 13:34

stan na 16.08.2007

1 kovval i arlosza + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
2 Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
3 MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety _____________(zaliczka wpłacona)
4 idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
5 Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
6 PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
7 Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)
8 MarianG + Pypeć _______________________________(zaliczka wpłacona)
9 Rafał Krawczyk ________________________________(zaliczka wpłacona)
10 robert-air 2 osoby______________________________(zaliczka wpłacona)
11 W1dMo + Marlena ______________________________(zaliczka wpłacona)
12 marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon __(zaliczka wpłacona)
13 Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
14 Kic@j + Sylwia_________________________________(zaliczka wpłacona)
15 Michas28 + ?? _________________________________(zaliczka wpłacona)
16 Madej + Magda_________________________________(zaliczka wpłacona)
17 rafal 00+ola +auto
18 Spider + żonka + juniorek
19 marmarmarek +.. (piątek tylko)
20 przemolas 4+ andzia
21 Tomek + Justyna
22 Polibo + ?? ?
23 Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
24 Krooger + Kasia
25 Theority + Evelin + ...
26 Madej + Magda
27 Onimush + Darek (Tata )
28 Michas28 + ?? ? (z kims zawsze przyjade )
29 TomekSzn + Natalia
30 Mani + ?? ?

kovval - 2007-08-16, 13:52

1 kovval i arlosza + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
2 Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
3 MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety _____________(zaliczka wpłacona)
4 idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
5 Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
6 PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
7 Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)
8 MarianG + Pypeć _______________________________(zaliczka wpłacona)
9 Rafał Krawczyk ________________________________(zaliczka wpłacona)
10 robert-air 2 osoby______________________________(zaliczka wpłacona)
11 W1dMo + Marlena ______________________________(zaliczka wpłacona)
12 marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon __(zaliczka wpłacona)
13 Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
14 Kic@j + Sylwia_________________________________(zaliczka wpłacona)
15 Michas28 + _________________________________(zaliczka wpłacona)
16 Madej + Magda_________________________________(zaliczka wpłacona)
17 rafal 00+ola +auto
18 Spider + żonka + juniorek
19 marmarmarek +.. (piątek tylko)
20 przemolas 4+ andzia
21 Tomek + Justyna
22 Polibo + ?
23 Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
24 Krooger + Kasia
25 Theority + Evelin + ...
26 Madej + Magda
27 Onimush + Darek (Tata )
28 Michas28 + ? (z kims zawsze przyjade )
29 TomekSzn + Natalia
30 Mani + ?
31 kawalek + Iwona

MAPET - 2007-08-16, 13:54

spyro, i kovval, madej i michas sa po 2 razy na liscie ;)

[ Dodano: 2007-08-16, 13:56 ]
stan na 16.08.2007

1 kovval i arlosza + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
2 Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
3 MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety _____________(zaliczka wpłacona)
4 idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
5 Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
6 PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
7 Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)
8 MarianG + Pypeć _______________________________(zaliczka wpłacona)
9 Rafał Krawczyk ________________________________(zaliczka wpłacona)
10 robert-air 2 osoby______________________________(zaliczka wpłacona)
11 W1dMo + Marlena ______________________________(zaliczka wpłacona)
12 marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon __(zaliczka wpłacona)
13 Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
14 Kic@j + Sylwia_________________________________(zaliczka wpłacona)
15 Michas28 + ?? _________________________________(zaliczka wpłacona)
16 Madej + Magda_________________________________(zaliczka wpłacona)
17 rafal 00+ola +auto
18 Spider + żonka + juniorek
19 marmarmarek +.. (piątek tylko)
20 przemolas 4+ andzia
21 Tomek + Justyna
22 Polibo + ?? ?
23 Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
24 Krooger + Kasia
25 Theority + Evelin + ...
26 Onimush + Darek (Tata )
27 TomekSzn + Natalia
28 Mani + ?? ?
29 Kawalek

arlosza - 2007-08-19, 01:36

...chciałbym lekko uaktualnić listę... Kovval oprócz mnie i psa przywiezie znajomych sztuk dwie!! - kasa w drodze
MAPET - 2007-08-19, 13:48

sztuk jakich M czy K ? :)
kovval - 2007-08-20, 01:38

a co cie to :> masz kobite to sie nia zajmuj :D .... a dla twojej wiedzy po polowie
spyro - 2007-08-20, 10:10

Kto by nie był ważne, że będzie :-)
tomala2301 - 2007-08-21, 21:28

Cholera mogę mieć problem z przyjechaniem na zlot od 1 września mogejuż być zatrudniony w ZK , to zależy wszystko od tego kiedy szkolenie skończe :beczy: :[ :nerwus:
spyro - 2007-08-21, 22:23

stan na 21.08.2007

1 kovval i arlosza + 2 znajomków + pies ____________(zaliczka wpłacona)
2 Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
3 MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety _____________(zaliczka wpłacona)
4 idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
5 Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
6 PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
7 Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)
8 MarianG + Pypeć _______________________________(zaliczka wpłacona)
9 Rafał Krawczyk ________________________________(zaliczka wpłacona)
10 robert-air 2 osoby______________________________(zaliczka wpłacona)
11 W1dMo + Marlena ______________________________(zaliczka wpłacona)
12 marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon __(zaliczka wpłacona)
13 Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
14 Kic@j + Sylwia_________________________________(zaliczka wpłacona)
15 Michas28 + ?? _________________________________(zaliczka wpłacona)
16 Madej + Magda_________________________________(zaliczka wpłacona)
17 ONIMUSH + ?? _________________________________(zaliczka wpłacona)
18 rafal 00+ola +auto
19 Spider + żonka + juniorek
20 marmarmarek +.. (piątek tylko)
21 przemolas 4+ andzia
22 Tomek + Justyna
23 Polibo + ?? ?
24 Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
25 Krooger + Kasia
26 Theority + Evelin + ... (dzisiaj Witek powiedział mi że raczej nie będa bo wojsko...)
27 TomekSzn + Natalia
28 Mani + ?? ?[/quote]
29 Kawalek

Gavel - 2007-08-22, 09:34

spyro a dlaczego z tej dolnej listy nie kasujesz tych co wpisujesz w tą górną "zaliczkową" część?
spyro - 2007-08-22, 11:31

Od początku ta dolna lista mnie wkurzała :[
Ale poprawiłem już to...

spyro - 2007-08-22, 13:13

stan na 22.08.2007

1 kovval i arlosza + 2 znajomków + pies ____________(zaliczka wpłacona)
2 Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
3 MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety _____________(zaliczka wpłacona)
4 idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
5 Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
6 PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
7 Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)
8 MarianG + Pypeć _______________________________(zaliczka wpłacona)
9 Rafał Krawczyk ________________________________(zaliczka wpłacona)
10 robert-air 2 osoby______________________________(zaliczka wpłacona)
11 W1dMo + Marlena ______________________________(zaliczka wpłacona)
12 marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon __(zaliczka wpłacona)
13 Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
14 Kic@j + Sylwia_________________________________(zaliczka wpłacona)
15 Michas28 + ?? _________________________________(zaliczka wpłacona)
16 Madej + Magda_________________________________(zaliczka wpłacona)
17 ONIMUSH + ?? _________________________________(zaliczka wpłacona)
18 TOMKESZN + NATALIA__________________________(zaliczka wpłacona)
19 rafal 00+ola +auto
20 Spider + żonka + juniorek
21 marmarmarek +.. (piątek tylko)
22 przemolas 4+ andzia
23 Tomek + Justyna
24 Polibo + ?? ?
25 Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
26 Krooger + Kasia
27 Theority + Evelin + ... (dzisiaj Witek powiedział mi że raczej nie będa bo wojsko...)
28 Mani + ?? ?[/quote]
29 Kawalek

spyro - 2007-08-23, 15:06

Dzisiaj odebrałem napisy na szyby apropos Zlotu.
Komplet na dwie strony auta gotowy do naklejenia kosztował mnie 31 zł, ale jeśli sie zbierzemy większa grupą, chociaż te 20-25 kompletów wtedy będą kosztować koło 20-22 zł.

Naklejenie zajęło mi 5 minut więc jest to bardzo proste i szybkie...
Proszę o szybką decyzję kto jest chętny.
Info proszę na maila: klub@vwvento.org pisząc ile kompletów i dane do wysyłki, ja zwrotnie przyślę dane do przelewu.
Co do wysyłki proponuję:
Jeśli mieszkasz w mieście, które obsługuje InPost (www.inpost.pl) wtedy 5 zł jeśli nie to 6,5 paczka Poczty Polskiej)

A oto efekt:






Gavel - 2007-08-23, 21:46

późno bo późno ale lepiej późno niż wcale ;)

ja oczywiście komplecik biorę :OK:
zbierzmy się szybko bo zlocik już niedługo :pijacy: ]

kto jeszcze chętny na reklamowanie zlotu?

misiek - 2007-08-23, 22:39

witam wszystkich! Nie wiem jak pozwoli czas ale może zawitam do Krzeczowa tylko na sobotę. Także na dzień dzisiejszy możecie liczyć że się zjawię, jakby coś uległo zmianie napiszę.Narka! !! !!
tomala2301 - 2007-08-25, 20:05

Ja może też zawitam na jeden dzień ale nie wiem w który dzień .
Dzolo - 2007-08-26, 18:26

Zadne może chłopaki tylko jestescie . Obecność obowiązkowa !! !!

Pozostało 26 dni do zlotu

idgray - 2007-08-27, 12:52

Dzolo, ja liczę na dobre foty z twojej ręki :OK:

Dzolo napisał/a:
26 dni do zlotu

25 ;)

spyro - 2007-08-27, 13:53

Czy jest ktoś chętny jeszcze na Zlotowe wlepy na boczne szyby?

Dzisiaj zamówiłem 2 komplety dla:
Gavel
Robart-Air


Kto jeszcze?

Maximus37 - 2007-08-27, 22:08

Co do złotu to też może wpadnę na dzień ale to nic pewnego bo jade akurat w tym kierunku zawieść rodziców na WESELE.
spyro - 2007-08-29, 15:51

stan na 30.08.2007

1 kovval i arlosza + 2 znajomków + pies ____________(zaliczka wpłacona)
2 Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
3 MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety _____________(zaliczka wpłacona)
4 idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
5 Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
6 PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
7 Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)
8 MarianG + Pypeć _______________________________(zaliczka wpłacona)
9 Rafał Krawczyk ________________________________(zaliczka wpłacona)
10 robert-air 2 osoby______________________________(zaliczka wpłacona)
11 W1dMo + Marlena ______________________________(zaliczka wpłacona)
12 marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon __(zaliczka wpłacona)
13 Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
14 Kic@j + Sylwia_________________________________(zaliczka wpłacona)
15 Michas28 + ?? _________________________________(zaliczka wpłacona)
16 Madej + Magda_________________________________(zaliczka wpłacona)
17 ONIMUSH + ?? _________________________________(zaliczka wpłacona)
18 TOMKESZN + NATALIA__________________________(zaliczka wpłacona)
19 rafal 00+ola __________________________________(zaliczka wpłacona)
20 Meverick+Kaśka_______________________________(zaliczka wpłacona)
21 Spider + żonka + juniorek
22 marmarmarek +.. (piątek tylko)
23 przemolas 4+ andzia
24 Tomek + Justyna
25 Polibo + ?? ?
26 Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
27 Krooger + Kasia
28 Theority + Evelin + ... (dzisiaj Witek powiedział mi że raczej nie będa bo wojsko...)
29 Mani + ?? ?[/quote]
30 Kawalek

spyro - 2007-08-31, 09:40

stan na 31.08.2007

1 kovval i arlosza + 2 znajomków + pies ____________(zaliczka wpłacona)
2 Gavel i Andzia + pies ___________________________(zaliczka wpłacona)
3 MAPET + Kasia MapetoVWa + mapety _____________(zaliczka wpłacona)
4 idgray + Edyta + pies? __________________________(zaliczka wpłacona)
5 Spyro + Madzia + pies __________________________(zaliczka wpłacona)
6 PaulONE ______________________________________(zaliczka wpłacona)
7 Whiskas ______________________________________(zaliczka wpłacona)
8 MarianG + Pypeć _______________________________(zaliczka wpłacona)
9 Rafał Krawczyk ________________________________(zaliczka wpłacona)
10 robert-air 2 osoby______________________________(zaliczka wpłacona)
11 W1dMo + Marlena ______________________________(zaliczka wpłacona)
12 marco_polo + Pati + żaba i pies czyli totalny sajgon __(zaliczka wpłacona)
13 Dzolo + Justi + jeszcze 2 osoby ___________________(zaliczka wpłacona)
14 Kic@j + Sylwia_________________________________(zaliczka wpłacona)
15 Michas28 + ?? _________________________________(zaliczka wpłacona)
16 Madej + Magda_________________________________(zaliczka wpłacona)
17 ONIMUSH + ?? _________________________________(zaliczka wpłacona)
18 TOMKESZN + NATALIA__________________________(zaliczka wpłacona)
19 rafal 00+ola __________________________________(zaliczka wpłacona)
20 Meverick+Kaśka_______________________________(zaliczka wpłacona)
21 Kawałek+Iwona_______________________________(zaliczka wpłacona)
22 Spider + żonka + juniorek
23 marmarmarek +.. (piątek tylko)
24 przemolas 4+ andzia
25 Tomek + Justyna
26 Polibo + ?? ?
27 Szpiker + Marylka + Wypucowany Venciak
28 Krooger + Kasia
29 Theority + Evelin + ... (dzisiaj Witek powiedział mi że raczej nie będa bo wojsko...)
30 Mani + ?? ?[/quote]



Z ciekawostek to chciałbym Was poinformować, że załatwiłem właśnie w sobotę od rana do godziny 12, czyli do rozpoczęcia konkursów będzie możliwość skorzystania z profesjonalnej hamowni. Przyjedzie do nas Zlot Firma tuningowa wraz z ruchomą hamownią. Będzie można za nie wysoką cenę 50 zł sprawdzić moc, osiągi, moment obrotowy swojej furki.

MAPET - 2007-08-31, 10:02

czy z ta hamownia pewne juz na 100%?
Gavel - 2007-08-31, 11:00

spyro napisał/a:
w sobotę od rana do godziny 12

:hmmm:
to może być problem
piątek może być bardzo dłuuuuuugim dniem :pijacy: :pijacy: :pijacy: :pijacy: :D
więc miałem zamiar nie wstawać przed 12 w sobotę

ale może jakoś uda mi się wcześniej wydostać z wyra :P


ale oczywiście hamownia sama w sobie jest bardzo dobrym pomysłem :OK:

MAPET - 2007-08-31, 11:16

ustalilismy ze ma byc od ok 9-12 pozniej sa konkursy wiec nie byloby sensu..
idgray - 2007-08-31, 11:52

MAPET, będzie korzystał z hamowni ?
MAPET - 2007-08-31, 11:56

zobaczymy narazie mam problem z pompa paliwa troche ale mysle ze sie skorzysta...

SPYRO daj mi znac czy t juz pewne na 100% czy nadal nei do konca bo nei wiem czy info rzucac gdzie indziej i jak pewne to dodaj do www o zlocie

Andzia - 2007-08-31, 12:19

Gavel napisał/a:
miałem zamiar nie wstawać przed 12 w sobotę

masz krótką pamięć... :P
Madzia przecież też będzie na Zlocie a ona wstaje dość wcześnie :>

Madzia liczę na Ciebie :lol:

Gavel - 2007-08-31, 12:29

Andzia napisał/a:
Madzia przecież też będzie na Zlocie a ona wstaje dość wcześnie :>

:bojesię: :boisię: :krzyk:

no ale cóż - trzeba będzie sobie jakoś radzić...

ciekawe czy wstanie o 7 jak do 5 nie dam jej zasnąć? :mysli: :terefere:

kovval - 2007-08-31, 13:09

no ladnie....hamownia....profeska po calosci :) szkoda tylko ze wroce w prawdopodobnie w piatek rano z lajby i bedzie zero czasu na dopieszczenie furki. dobrze ze kochana zona sprzyja i dziala :P
idgray - 2007-08-31, 14:07

kovval napisał/a:
dobrze ze kochana zona sprzyja i dziala

ty to masz dobrze ja tam wszystko zawsze sam muszę :(

spyro - 2007-08-31, 20:19

Andzia napisał/a:
Madzia przecież też będzie na Zlocie a ona wstaje dość wcześnie


No to pewne jak w banku, jak zawsze, pobudka skoro świt :-)
No chyba, że ją spijemy, ale to eż jest nie możliwe :-)

Hamownia pewna na 100%, tzn tak powiedzial mi właściciel tej firmy, obiecał że będą w sbotę o godzinie 9 - 9.30. Ale wiadomo, że ręczyć to ja mogę za siebie, tak mi obiecał dzisiaj telefonicznie. Gadaliśmy wczesniej wiele razy na ten tenat i dzisiaj jak zadzwoniłem aby mieć już pewność potwierdził, że będą w sobotę około 9-9.30 rano.


Co dalej z ciekawostek, załatwiłem przed chwilką że przyjedzie do nas właściciel firmy Mega-Mix-DUo, na co dzień zajmującej się profesjonalnym montażem Car-Audio, a co najlepsze, na moją prośbę m zabrać ze sobą trochę sprzętu car-audio w bardzo przstępnych cenach, tzn zależało mi aby to był sprzęt naprawdę dobry, nie koniecznie najbardziej znanych firm ale w bardzo dobrej cenie. Także jeśli ktoś będzie chciał kupic coś w super cenie, albo pogadać z profesjonalistą chociażby na temat montażu kabli itp itd związnych ze sprzętem muzycznym d furek to będzie to bdobra okazja ku temu. Będze w sobotę, także kolejna atrakcja dla Zlotowiczów...

kovval - 2007-08-31, 23:45

jakies kondensaroty niech wezmie. to bedzie mial klienta :)
MAPET - 2007-09-01, 01:11

ok wiec zalatwilem conieco wiec bedzie niespodzianka na zlocei niemala dla niektorych ale to niespodzianka :) wiec milcze dograne to na 99% wiec powiedzialem :P
zalatwilem tez juz praktycznie slupki do konkurencji tj pachołki
bede jeszcze dzownil do stadniy koni ktora jest obok bo nikogo nei bylo jak podjechalem :(
bedzie min 1 gazeta
takze atrakcje rosna ;)

Gavel - 2007-09-01, 11:55

tyle atrakcji się zapowiada że przez tydzień będzie co robić w tym Krzeczowie :mrgreen:
MAPET - 2007-09-01, 12:05

i jeszcze 1
mozna przy min ok 15 osobach wykupic tansze obiady i sniadania w barze tamtym..

koszt sniadania 10zł
koszt obiadu ok 12-15 zł
czy zebraloby sie te 15 osob chetnych min ca ktores z tych dan?

pzdr

kovval - 2007-09-01, 12:58

j abym sie pewno pisal z zona na obiady :) bo na sniadania to nie wstane. czyli sobota... moze i niedziela

[ Dodano: 2007-09-01, 13:16 ]
MAPET napisał/a:
bedzie niespodzianka na zlocei niemala dla niektorych

...czyzbys automat do robienia waty cukrowej skolowal :P

- konie
- gazeta
- hamownia
- koles od audio
- theority (jak dojedzie, jego tez mozna pod atrakcje podciagnac.....jak odpala swego rumaka i ora pani glebe) :D
- konkursy
- .... co tam jeszcze ??

...a ja mam takie pytanie, czy czas na browarka jest przewidziany :hahaha: bo sie krucho z czasem robi :P a czlowiek nie wielblad :terefere:

MAPET - 2007-09-01, 15:22

robimy liste na te posilki..
Whiskas - 2007-09-01, 17:51

Witam
:OK: bardzo dobra wiadomość szczególnie dla mnie
:hmmm: a co z kolacją? Czyżby przewidywana była tylko płynna? :pijacy: :boisię:
:lol: można mnie wpisać na liste zarówno śniadań i obiadów (mam nadzieję, że godzina śniadań będzie do ustalenia).
Pozdro dla wszystkich :]

spyro - 2007-09-01, 19:10

My też się piszemy na żarcie tam, w tamtym roku tylko tam jedliśmy, bo w końcu jadę tam tez odpocząć a nie pichcić :-)

Co do niespodzianki to planowaliśmy ją od początku i fajnie, że udało się Mapetowi załatwić, będzie GIT :-)
kovval napisał/a:
czy czas na browarka jest przewidziany

a to to cały czas będzie, co prawda w tym roku może do konkurencji podejdziemy bardziej na trzeźwo... :hahaha: A na poważnie to browarek zapewne będzie sie soczyście lał d samego początku...

MAPET - 2007-09-02, 21:11

czyli lista

śnidnianie:
-
-

obiad:
-
-

??

Roman - 2007-09-03, 08:25

A ja niestety w tym roku nie przyjadę na zlot :beczy: 16.09 jadę do germanii na miesiąc
No szkoda że sie z wami nie zobaczę, ale jestem z wami wszystkimi duchem :)
:OK: Bawcie się dobrze.

idgray - 2007-09-03, 12:55

spyro, o której będziesz w piątek na zlocie ?

ja biorę cały katering :P

MAPET - 2007-09-03, 12:58

czyli lista

śnidnianie:
- MAPET??
-

obiad:
- MAPET

rafal00 - 2007-09-03, 13:06

na
razie tylko sniadanko mozecie mnie dopisac i jeszcze jedno jak by ktos jechal z okolic katowic bytomia na ten zlot to prosze o kontakt na gg 3748625

spyro - 2007-09-03, 13:18

idgray napisał/a:
spyro, o której będziesz w piątek na zlocie ?

Rano wyruszamy z ŁDZ razem z Gavlem także powinniśmy być pewnie koło 11-12 na miejscu.

śnidnianie:
- MAPET
- Spyro+Madzia

obiad:
- MAPET
- Spyro+Madzia

kovval - 2007-09-03, 13:22

kovval +arlosza - obiad...sobota
MAPET - 2007-09-03, 13:29

czyli lista

śnidnianie:
- MAPET + kasia??
- rafal00
- Spyro+Madzia

obiad:
- MAPET
- kovval +arlosza
- Spyro+Madzia

[ Dodano: 2007-09-03, 13:40 ]
tak w ogole babka wstepnie zapisala 30 miejsc.. dzwonwilem do niej w sobote i przekazalem ze juz jest weicej ;) wiec zarezerwowala chyba wszystko ponad 55 meijsc jak co upcheni sie spokojenie wiecej ;)

[ Dodano: 2007-09-03, 13:46 ]
czyli lista

śnidnianie:
- MAPET + kasia??
- rafal00
- Spyro+Madzia
- idgray i Edyta

5 (7) osób
---------------------------------

obiad:
- MAPET + Kasia
- kovval +arlosza
- Spyro+Madzia
- idgray i Edyta

8 osób

Whiskas - 2007-09-03, 17:35

a ja to co?
uzupełniam w takim razie listę

śnidnianie:
- MAPET + kasia??
- rafal00
- Spyro+Madzia
- idgray i Edyta
- Whiskas

6 (8) osób
---------------------------------

obiad:
- MAPET + Kasia
- kovval +arlosza
- Spyro+Madzia
- idgray i Edyta
-Whiskas

9 osób

MAPET - 2007-09-03, 18:19

śnidnianie:
- MAPET + kasia
- rafal00
- Spyro+Madzia
- idgray i Edyta
- Whiskas

8 osób
---------------------------------

obiad:
- MAPET + Kasia
- kovval +arlosza
- Spyro+Madzia
- idgray i Edyta
-Whiskas

9 osób

przemolas4 - 2007-09-03, 21:21

z informacji , ktore piszecie wynika, ze bedzie pelna profeska .
pogratulowac podejscia do sprawy .
co po niektorzy moga wrescie wylansowac swoje "potwory " ...
mam nadzieje , ze tak juz bedzie na wieki ....
:OK: :OK: :OK:

kovval - 2007-09-04, 03:37

przemolas4 napisał/a:
z informacji , ktore piszecie wynika, ze bedzie pelna profeska .
pogratulowac podejscia do sprawy

w pelni sie zgadzam. oby ludziska dopisali. jak sie zjedzie tak z 30-40 fur to by bylo extra. golf ma napewno wiecej. corrado, pasek...ciezko powiedziec. wie ktos ile ludzi jezdzi do nich an zloty?

przemolas4 napisał/a:
co po niektorzy moga wrescie wylansowac swoje "potwory "

hehehe dobre. bedziemy lansowac swoje fury pomiedzy nami...z browarami w dloni...."o to dobre, dobre to jet" ... "mowisz?".... "no mowa"........"a to wymiata " :hahaha:

Gavel - 2007-09-05, 14:07

w końcu napisy do mnie doszły (ach ta poczta polska :młotek: ) i od dziś jeżdżę po mieście tak:




I powiem Wam, że ludzie się oglądają i czytają z zaciekawieniem czyli jak to mówią reklama dźwignią handlu :P

MAPET - 2007-09-05, 16:42

ok wiec jak co spyro jak bys chcial myse ze udalo by sie zalatwic te naklejki za ok 20 zl od sztuki przy ilosci obojetnej..
idgray - 2007-09-05, 19:49

http://forum.vwvento.org/...p?p=29513#29513
MAPET - 2007-09-05, 20:10

śnidnianie:
- MAPET + kasia
- rafal00
- Spyro+Madzia
- idgray i Edyta
- Whiskas
- Michas28 & Robik
10 osób
---------------------------------

obiad:
- MAPET + Kasia
- kovval +arlosza
- Spyro+Madzia
- idgray i Edyta
-Whiskas
- Michas28 & Robik
11 osób

[ Dodano: 2007-09-05, 20:32 ]
co wy listy nei umeicie skopiowac :P

śnidnianie:
- MAPET + kasia
- rafal00
- Spyro+Madzia
- idgray i Edyta
- Whiskas
- Michas28 & Robik
- W1dMo i Marlena
12 osób
---------------------------------

obiad:
- MAPET + Kasia
- kovval +arlosza
- Spyro+Madzia
- idgray i Edyta
- Whiskas
- Michas28 & Robik
- W1dMo i Marlena

13 osób

kovval - 2007-09-05, 23:43

nasi znajomi tez biora obiad w sobote, takze MAPET pozostawiam update listy obiadowej w twoich zorgabnizowanych recach :)
MAPET - 2007-09-06, 07:53

śniadnianie:
- MAPET + kasia
- rafal00
- Spyro+Madzia
- idgray i Edyta
- Whiskas
- Michas28 & Robik
- W1dMo i Marlena
- marco_polo i Pati
14 osób
---------------------------------

obiad:
- MAPET + Kasia
- kovval +arlosza + znajomi (2os)
- Spyro+Madzia
- idgray i Edyta
- Whiskas
- Michas28 & Robik
- W1dMo i Marlena
- marco_polo i Pati

17 osób

wiec mysle ze sie bedziemy brac ;)

idgray - 2007-09-06, 08:03

a jaki koszt posiłku i jaki koszt za nocleg ?
kovval - 2007-09-06, 08:04

a ty co ?? dopiero zes sie obudzil czy jak ??
MAPET - 2007-09-06, 08:05

pisalem :P posilki sniadanie ok 10 zl obiad 12-16 zl

domek 15 zl osoba

spyro - 2007-09-06, 10:52

idgray, aleś się obudził wcześnie...
idgray - 2007-09-06, 12:21

hellow :hahaha:
Gavel - 2007-09-06, 12:40

idgray weź sobie budzik nastaw na za dwa tygodnie bo jeszcze prześpisz wyjazd do Krzeczowa :wysmiewacz:
idgray - 2007-09-06, 12:55

dam radę :OK:

O której będziecie na zlocie w piątek ? Chodzi mi że jak bym przyjechał wcześnie to sam mam sobie załatwiać spańsko i takie tam czy czekać na resztę ?

Gavel - 2007-09-06, 13:21

idgray napisał/a:
O której będziecie na zlocie w piątek ?

na daną chwilę plan jest taki jak
stronę wcześniej spyro napisał/a:
Rano wyruszamy z ŁDZ razem z Gavlem także powinniśmy być pewnie koło 11-12 na miejscu.

spyro - 2007-09-06, 13:41

idgray napisał/a:
czy czekać na resztę

na nas :-)

idgray - 2007-09-06, 13:42

łe to ja tak wcześnie nie będę to dobrze do zobaczenia na miejscu :piwo:
Dzolo - 2007-09-09, 01:01

Panowie jak nastroje przed Drugim Ogólnopolskim Zlotem Ventyli ? :D
Czas leci hehe. Ktoś będzie leciał w piątek jedynką w strone Włocławka ?

Szpiker - 2007-09-09, 03:22

Jest szansa ze mógłbym spać w aucie i miec swoje jedzenie :P bo jazda w dwie strony by mnie wyniosła coś około 350 zł ale na sobote bym zawitał z wielką chęcią ale po pracy bo wolnego nie dostałem :( a kasy nie mam za wiele zwłaszcza ze mam kilka usterek do naprawienia :(
spyro - 2007-09-09, 09:21

Szpiker, ważne żebyś był... A gdzie będziesz spał to jak już chcesz. Także zapraszamy...
Gavel - 2007-09-09, 11:30

Dzolo napisał/a:
Czas leci hehe
Żebyś wiedział...
leci i ucieka a jeszcze tyle rzeczy przed zlotem do zrobienia...

Dzolo napisał/a:
Ktoś będzie leciał w piątek jedynką w strone Włocławka ?
Ja raczej już w czwartek ale jakby się zmieniło to na pewno się do Ciebie odezwę :telefon:

Szpiker jak tylko możesz to przyjeżdżaj - im nas więcej tym lepiej :OK:

gumis1 - 2007-09-09, 23:14

Tez bym się dopisał do listy zlotowiczów, ale nie mogę. Mam teraz tyle rzeczy na głowie, źe trudno wszystko pogodzić. Mam problem ze studiami, bo nie wiedza gdzie sa moje papiery :beczy:

Może przyjadę z "nienacka" i do tego sam :( . Powiedzcie mi tylko, czy jak przyjadę to znajdzie się miejsce noclegowe, bo było trzeba wcześniej wpłacić kaucję.




W razie czego dopisałbym się do osób, które orały by teren :lol:

MAPET - 2007-09-09, 23:21

jak bedzie wolne to sie znajdzie ;)
gumis1 - 2007-09-09, 23:28

a jak nie to moze zamieszkam w ventce jak ty MAPET :D
MAPET - 2007-09-09, 23:41

ktos cie zawsze przygarnie ;)
Gavel - 2007-09-10, 11:16

gumis1 dasz radę. Na wszelki wypadek weź namiot i będzie po sprawie. Jak najpierw zaorasz pole to potem będzie Ci się wygodnie spało :hahaha:

Mam jeszcze małą propozycję a właściwie prośbę:
MAPET jako najbardziej obeznany w okolicach napisz może gdzie w najbliższej okolicy jest jakaś dobra (i tania najlepiej :P ) myjnia coby przyjezdni z daleka mieli możliwość umycia Ventki po długiej podróży.

MAPET - 2007-09-10, 11:19

hmm chodzi ci o automat czy reczna? z reczna mze byc problem kilka automatów jest we wieluniu jak bedziesz zainteresowany to ci podam dokladnie gdzie ew sa...
Gavel - 2007-09-10, 11:35

wiesz to czy będę zainteresowany to się okaże na miejscu w zależności od pogody ;)
patrząc teraz za okno widzę że różowo nie jest i przy takiej pogodzie przejechanie ok. 500 km jest równoznaczne z uwalonym autem po sam dach więc stąd moje pytanie o jakąś myjkę

wiadomo że lepsza byłaby ręczna ale z braku laku to i na automat niejeden z nas się skusi jeśli będzie błoto i syf na drogach

MAPET - 2007-09-10, 11:41

postaram sie pameitac i wieczorem pokaze
Gavel - 2007-09-10, 12:28

spoko - masz półtora tygodnia :P
idgray - 2007-09-10, 13:29

Szpiker, daj znać czy będziesz jechał polecimy razem ;) Ze mną jedzie jeszcze TomekSzn więc będą nas 3 ventle ;)
Szpiker - 2007-09-10, 16:05

Oki dam znać jak bede tylko wiedział co i jak i będe pewny na 100% czy jade czy nie
kovval - 2007-09-11, 03:12

niech ktos wezmie prostownik :> i przedluzacz na bebnie. pamietam ze ktos to wzial do Golunia. chyba lesny o ile dobrze pamietam.
MAPET - 2007-09-12, 13:08

spyro jak tam lista zaliczek cos sie zmienilo?
spyro - 2007-09-12, 18:02

Cytat:
spyro jak tam lista zaliczek cos sie zmienilo?

ma dojść jeszcze jeden kolega (wpłata za dwie osoby).

MAPET - 2007-09-12, 19:23

a kolga od jetty ponoc mu cos zawalilo termii zrezygnowal tak??
misiek - 2007-09-12, 20:37

Witam panowie na 90% pojawie się tylko w sobotę na zlocie bo nie wygospodarowałem więcej czasu :nerwus: Czy mogę zapłacić "zlotowo-wjazdową" opłatę na miejscu? :hmmm: no i w sobotę jestem cały dzień ale niestety wieczorem muszę wracać do domu :nerwus: no to do zlotu :papa: :papa:
MAPET - 2007-09-12, 21:53

wiec chciałem tylko powiedziec ze Dyplomy już sa zaprojektowane i spyro ma zalatwic wydruk ;)

dodam jeszcze ze dochodza oprócz "niespodzianek" nagrody rzeczowe...

m.in...

RAMKI ZEGARÓW

sponsorowane by DIDO i www.mapet-tuning.com


http://mapet-tuning.com/index.php?id=ramki

pzdr i oby do zlotu ;)

Polibo - 2007-09-12, 22:59

ja też z żoną raczej na sobotę, nie wygospodarowałem więcej czasu w piątek
w związku z tym co będzie z noclegiem w sobotę??
wolałbym nie jeździć wieczorem :hahaha:
w razie "w" mogę przesłać zaliczkę
:OK:

MAPET - 2007-09-13, 09:20

i kolejne nagrody

ufundowane przez Bituning i www.mapet-tuning.com

2 komplety zabezpieczeń do kół!


http://www.mapet-tuning.com/index.php?id=sruby

idgray - 2007-09-13, 10:20

fajniutkie nagrody :lol2:
Gavel - 2007-09-13, 10:30

są nagrody więc zapowiada się ostra walka w konkurencjach

szkoda że nie zdążę w Ventce zrobić wszystkiego co chciałem jeszcze przed zlotem zrobić :[

MAPET - 2007-09-13, 10:31

chyba nikt nie zrobi wsyztskeigo co chcial :(
idgray - 2007-09-13, 11:07

ja to nawet za rok nie zrobię jeszcze wszystkiego :załamka:
Gavel - 2007-09-13, 11:28

Wszystkiego co mi się marzy z tym samochodem to ja do końca życia chyba nie zrobię ;)
Ale chodziło mi o to co miałem na teraz zaplanowane. Niestety nagłe nieoczekiwane wydatki typu nowe turbo, nowe amory itp, itd zmusiły mnie do przesunięcia planów na okres późniejszy... :beczy:

MAPET - 2007-09-13, 11:31

no dokaldnie a ja mam fele obrysowana 1 i co :(
spyro - 2007-09-13, 11:35

Właśnie załatwiłem kolejne nagrody dla zwycięzców, będzie ich sporo.
Nagrody ufundowane przez firmę RENOMET (www.renomet.com.pl), dostępne rónież bezpośrednio poprzez aukcje:

AUKCJE internetowe Renomet Łódź

Ale na razie nie zdradzę Wam jakie będą nagrody :-)

idgray - 2007-09-13, 11:57

MAPET napisał/a:
a ja mam fele obrysowana 1 i co

a ja nie jedną i co fele to ja mam do kosza ogólnie po tym sezonie a na oponie zobaczyłem wczoraj pękniecie po zlocie zakładam stal :(

MAPET - 2007-09-13, 12:22

spyro napisał/a:
Właśnie załatwiłem kolejne nagrody dla zwycięzców, będzie ich sporo.
Nagrody ufundowane przez firmę RENOMET (www.renomet.com.pl), dostępne rónież bezpośrednio poprzez aukcje:

AUKCJE internetowe Renomet Łódź

Ale na razie nie zdradzę Wam jakie będą nagrody :-)


no i git z tego co wiem beda dobre nagrody wiec jak widzicie sie tego mnozy warto przyjechac ;)

idgray - 2007-09-13, 13:35

pewnie że warto nie tylko dla nagród :OK:
kovval - 2007-09-13, 13:50

:beczy: ....taaa a ja sie wlasnie dowiedzialem ze moja lodeczka moze nie doplynac do portu do soboty, tzn ze ja moge nie doleciec do wawy do niedzieli :beczy: tzn... wiadomo co :załamka:
MAPET - 2007-09-13, 14:08

musisz byc masz pokoj zarezerwwany ;)
idgray - 2007-09-13, 14:16

wsiadaj w motorówkę i goń zdążysz :OK:
kovval - 2007-09-13, 14:21

taaa "Adas to zapierd... zabka pzrez ocean" jak to bylo w jednym z polskich filmow. tu nie wyda. za zimna woda
spyro - 2007-09-13, 14:38

kovval, nie pitol, tylko zrób wszystko żebyś był...

Co dalej z organizacyjnych spraw. Właśnie przyszły do mnie kubki klubowe, któe zamówiłem, czy ktoś chętny na Zlocik mieć Kubek? Kubki wykonane są rewelacyjnie, tzn. żadna temperatura im nie straszna, można zmywać, myć w zmywarce itp itd (wypróbowane przeze mnie na moim). Kubek jest gładziutki, to nie jest żadna naklejka, czy coś w tym stylu, kubek jak te co kupuje się w sklepach, nie ścieralny.

Także polecam. Wziąłem narazie 10 sztuk bo na więcej już kaski nie miałem ze swoich, wyszło 215 z wysyłką, czyli dzieląc na 10 sztuk daje 21,5 za sztukę. Jedną wziołem do razu dla siebie, czyli zostaje 9 sztuk...
Kto się pisze w takim razie na kubeczek klubowy?

Fotki poniżej (kiepskie, bo komórką robione, w rzeczywistości wygląda o niebo lepiej...

Gavel - 2007-09-13, 14:44

spyro ważne pytanie: ile ten kubek ma wysokości?
bo w pracy mam szuflady, które mają 9 cm na wysokość a chciałbym taki żeby się mieścił na stojąco ;)

spyro - 2007-09-13, 14:58

9,5 cm wysokości, standard jak sądzę w porównaniu do większości kubków...
idgray - 2007-09-13, 15:10

Gavel, to chyba musisz mieć małą filiżaneczkę ;) a musi go chować do szuflady na wieszku nie może stać np. na długopisy możesz go wykorzystać ;)
Gavel - 2007-09-13, 16:58

haczyki, wieszaki itp. odpadają, a na takie pierdółki jak długopisy nie potrzebuję
chcę kubek do picia kawy :kawa:
ten który aktualnie w pracy używam właśnie też jest taki standardowy i muszę go trzymać cały czas na biurku bo do szuflady się nie mieści
filiżanka ok tylko nie taka zwykła mała ale taka prawie miska :hahaha: żeby dużo tej kawy się mieściło :>

ale klubowy i tak pewnie wezmę - do czegoś na pewno się przyda ;)


no dobra ale koniec robienia OT w temacie zlotowym
Spyro wrzuć fotki tych kubków do odpowiedniego tematu w dziale Gadżety



wracając do zlotu:
kovval Ty się chłopie staraj. Weź tam kapitana wieczorem poczęstuj jakąś dobrą wódeczką albo rumem jak stary wilk morski i grzecznie wytłumacz, że jak nie dopłyniecie to mu kiedyś najazd Ventkami zrobimy :mrgreen:

misiek - 2007-09-13, 21:54

Spyro dla mnie jeden kubek możesz zostawić ale odbiorę go w sobotę bo w sobotę będę na zlocie więc jeden kubek mi zarezerwuj. Proszę.do zobaczenia na zlocie!
spyro - 2007-09-13, 22:41

misiek, zarezerwowany kubasek dla Ciebie, a temat kubeczków przenosimy tutaj:

http://forum.vwvento.org/...p?p=30085#30085

kovval - 2007-09-14, 02:04

nom, narazie troche przybity jestem :dół: moze sie jeszcze do mnie szczescie usmiechnie. szkoda by bylo. tyle sie arlosza napracowala przy aucie. naprawde zalamka moze czlowieka dorwac
idgray - 2007-09-14, 08:31

kovval, a jak ty nie zdążysz to Arlosza sama przyjedzie :>
kovval - 2007-09-14, 09:51

raczej nie sadze. arlosza jest teraz na targach w poznaniu.... Kia Sportage. miala dojechac do krzeczowa w piatek wieczorem. a ja mialem dojechac z wawy.... no ale teraz to wszytko jest narazie w rozsypce
misiek - 2007-09-14, 13:03

DZięki Spyro!Do zobaczenia na zlocie! :OK:
idgray - 2007-09-14, 15:13

spyro, w tym tygodniu kumplowi urodziła się fałer szóstka w vento da rade bez zaliczki ;)
Dwie osoby jeszcze będą Patryk + osoba towarzysząca :OK:

MAPET - 2007-09-14, 15:29

ja mowie ze da rade tylko powiedz spyro ;)
spyro - 2007-09-14, 15:56

idgray napisał/a:
spyro, w tym tygodniu kumplowi urodziła się fałer szóstka w vento da rade bez zaliczki

no jasne :OK:

MAPET - 2007-09-14, 15:58

chyba ze domki odmówie hahahahha :terefere:
Polibo - 2007-09-14, 18:00

są jeszcze wolne domki coby chociaż na sobotę nocleg był?? ?? ??
spyro - 2007-09-14, 18:10

Damy radę... MAPET ile tam osób wchodziło w te domki?
MAPET - 2007-09-14, 20:56

dzwoniloem ok ydzien temu to kobita miala zarezerwowac ok 55 czy wiecej czyli wszytsko.. ludki nie bojta sie ino bierzcie spiworki ew jakeis cieple kocyki i grzejniczki i w domkach sie zmiesciniy nikt nie zostanei bez noclegu luz!!!!!
kovval - 2007-09-15, 08:31

czizys.... ktos wie ile ma sie ludzi stawic. bo mi tu niezla gromadka wychodzi. beda tlumy :bojesię: gdzie TVN Turbo :lol: oby i mi sie udalo to zobaczyc
spyro - 2007-09-15, 09:44

kovval, staraj się chłopie, jak co to wpław płyń...
MAPET - 2007-09-15, 10:08

kovval najlepsza imra roku ma cie ominac? :P
kovval - 2007-09-15, 11:22

bede probowal ile sil. a ty mapet lepiej sie staraj... ty wiesz co... bo nie bede mial jak dojechac :>
MAPET - 2007-09-15, 11:27

barazie lipa jescze w pon dryndne

[ Dodano: 2007-09-17, 11:25 ]
w tym roku w konkursach:
- najładniejsze auto zlot
- najlepiej utrzymane auto zlotu
- najlepszy dźwięk wydechu
- najlepsze car audio


bedą demokratyczne wybory!!!
wydrukowałem po kilakdziesiąt kuponów które zostana rozdane każdemu kto bedzie na zlocie...

bedzie to cos typu:

NAJŁADNIEJSZE VENTO ZLOTU:
1.........................................(3pkt)
2.........................................(2pkt)
3.........................................(1pkt)
(wpisujemy numery tablic rej.)

tak bedzie wygladac przykladowy kupon i teraz logicznie czyli.. dajemy 1 , 2 i 3 miejsce na auto zlotu za 1 miejsce ktos dostaje 3 punky 2 - 2 i 3 -1 pozniej beda podliczane glosy..
prosimy nie głosowac na swoje auta ;) ale to zależy tylko od głosujacych na to nie mamy wpływu ;)

karteczki beda rozdawane przed każdą konkurencją wg planu imprezy..
prosze wziasc dlugopisy ;)

lazdy ocenia wg swoich kryteriów

moze jeszcze male wyjasnienie odnosnie konkursu na najladniejsze vento zlotu a najladniej utrzymane vento...
najladniejsze vento to to wiadomo komu ktore sie najbardziej podoba- jak wiemy gusta sa rozne

konkurs 2 stworzylem w celu aby seryjne vento tez mialy szanse ... czyli w konkursie na najlepiej utryzmane vento nie liczy sie czy bedzie po tuningu czy jak najbardziej seryjne - chodzi poprostu o stan utrzymania (idealna blacharka, ladnie utrzymane wnetrze itp) i tutaj zwyciezyc moze zarowno ventka po tuningu ale tu maja szanse wygrac auta calkowicie seryjne ale zadbane- czyli tu liczy sie tylko stan samochodu! a nie czy ma czy nie ma modyfikacji czyli moze wygrac to i vento po modyfikacjach jak i bez!


pzdr
jesli ktos nie dostanie karteczki prosze sie do mnie zgłosic! kazdy dostanie po 1 kuponie na kazda kategorie!

kawalek - 2007-09-17, 12:13

no ja tez dotrę dopiero w sobote :beczy:
idgray - 2007-09-17, 12:50

a kto będzie zliczał głosy ? jakaś komisja ?
MAPET - 2007-09-17, 13:04

kto chce moze liczyc ja bym to kobitkom dal ;)

co do myjni...

we wieluniu
tutaj na stornei o zlocie jest pokazany przejazd przez wielun
http://www.fotosik.pl/pok...87fdc611ea.html

i tu znaczylem strzalkami myjnie
sa to automatyczne ale nie typu Statoil i inne ...


spyro - 2007-09-17, 16:31

Hmm, ja na myjke automat nie mog, boautko będzie świeżo po lakierowaniu :[ Więc chyba szmatka i woda pozostanie
MAPET - 2007-09-17, 17:46

troche dalej od tej gornej strzalki na mapie w prawo w sumei etraz mysle to nei wiem czy nie otworzyli tam przy takeij stacji LPG i komisie myjni takeij recznej...

[ Dodano: 2007-09-17, 23:26 ]
UWAGA!!! oświadczamy że pierszeństwo do łózek w domach mają osoby które wpłaciły zaliczki!!! bo mam oststnio b.duzo rozmow na gg z ludzmi co chca przyechac i jest nas co raz wiecje takze BRAC SPIWORKI KOCYKI I INNE przyjmeimy kazdego do domku ale jak braknie lozka to zebyscie cos mieli!!!

spyro - 2007-09-17, 23:28

Dokładnie, tak jak MAPET napisał. Ci co wpłacili kaskę mają pierwszeństwo do domków jak i do pamiątkowych naklejek o ZLOCIE.
Ale nikogo bez spania nie pozostawimy także bierzcie ciepłe rzeczy i zapraszamy!

MAPET - 2007-09-17, 23:36

spyro jak mozesz wklej jeszcze aktulana liste kto wplacil zaliczki!
spyro - 2007-09-18, 10:32

spox, z domu to zrobię, bo ew pracy nie mam jej.
Diken - 2007-09-18, 16:46

Ja tez wplacilem pieniadze
kovval - 2007-09-18, 22:08

musze zmartwic tych co sie cieszyli namysl ze nie dojade na zlot :> otoz DOJADE :lol2: :lol: :D :mrgreen: juz siedze w RP i rasuje gladiatora do walki. duuuzo zmian. takze do zobaczyska chlopy. jzu niedlugo
Gavel - 2007-09-18, 22:15

tylko go nie przerasuj ;)
kovval - 2007-09-18, 22:18

sie zobaczy. juz nie ma odwrotu. bedzie jak zwykle- tyle samo zwolennikow co przeciwnikow. zobaczymy co ty powiesz :>
Gavel - 2007-09-18, 22:27

o kurde już się boję :boisię:

ale jak mnie uprzedzisz czyli jak zrobisz to co ja miałem zrobić przed zlotem ale ze względu na nieoczekiwane wydatki się nie wyrobiłem to z zazdrości nie zagłosuję na Twoje Vento :P

spyro - 2007-09-18, 22:52

Fajowo Kovval, że będziesz...
Do zobaczenia na Zlociku, w piątek rozumiem będziesz?

kovval - 2007-09-18, 22:55

si piatek. nie wydaje mi sie ze zrobilem to co ty miales zrobic ale nie zrobiles :> wszytko co zrobilem, ty juz miales zrobione...tak jakby, zrozumiesz jak zobaczysz :>
spyro - 2007-09-18, 23:03

Kovval, to zdanie to jest totalne masło maślane :-) Ale miejmy nadzieje, że w piątek dowiemy się o czym wy wogóle mówicie :lol2:
Gavel - 2007-09-18, 23:21

hehe ale zakręcił :)

grunt że będziesz - do zobaczyska :piwosz:

Polibo - 2007-09-18, 23:59

kovval, ten cały zakręt że nie będziesz to był niezły kit :OK:
MAPET - 2007-09-19, 00:16

kovval i luz! spyro jak tam lista?
spyro - 2007-09-19, 08:43

MAPET napisał/a:
spyro jak tam lista?

Zapomniałem... Dzisiaj wieczorkiem dodam na forum pełną listę bo weszły mi jeszcze zaliczki wczoraj...

MAPET - 2007-09-19, 08:57

to czekam..

3 nagordy tj ramki zegarów juz mam u siebie ;)

kovval - 2007-09-19, 14:18

hehe polibo zeby to bylo tak jak mowisz. ale w sobote rano jeszcze :beczy: ze na zlocie mne nie bedzie. ale sie zebralem w sobie, zachachmecilem z szefem, 2 samoloty i sobota 23 bylem w domciu. takze jestem caly w :muza:
spyro - 2007-09-19, 23:41

Witam, najświeższa lista zaliczek z dzisiaj, według niej są rozdzielane domki oraz naklejki, pierwszeństwo mają Ci co wpłacili zaiczki, ale wiadomo że nikogo bez dachu nad głową nie zostawimy :-)

Kto Ile Data
PaulONE 20 2007-05-09
Idgray 40 2007-05-29
Spyro 40 2007-06-01
Gavel 40 2007-06-18
Kovval 80 2007-06-26
Dzolo 80 2007-06-26
Marco_polo 40 2007-07-16
Mapet 40 2007-07-19
Whiskas 20 2007-07-22
w1dmo 40 2007-07-31
Robert-Air 40 2007-08-09
Rafał Krawczyk 20 2007-08-07
Kicaj 40 2007-08-10
Michas28 40 2007-08-14
Madej 40 2007-08-16
ONIMUSH 40 2007-08-20
TOMKESZN + NATALIA 40 2007-08-22
rafal 00+ola 40 2007-08-29
Meverick+Kaśka 40 2007-08-30
Kawałek + Iwona 40 2007-08-31
CZESŁAW MICHAŁ ŚLUSARCZYK 40 2007-09-12
JAROSŁAW WŁODARCZYK 20 2007-09-19
WOZNIEWSKI ROBERT 100 2007-09-19

idgray - 2007-09-20, 09:57

no to do piątku :pijacy:
Diken - 2007-09-20, 16:38

nie ma obawy z rasowaniem jeszcze w tym roku nie ma szans , brak czasu i funduszy na jakis konkret
MAPET - 2007-09-20, 17:13

Diken napisał/a:
nie ma obawy z rasowaniem jeszcze w tym roku nie ma szans , brak czasu i funduszy na jakis konkret


ze coooo?????????

spyro - 2007-09-21, 08:38

No więc ja powoli się zbieram, znoszę rzeczy, biorę prysznic i w droge... Także do zobaczenia po południu na miejscu.
MAPET - 2007-09-21, 08:40

spyro daj znac jak uda ci sie wszystko zlatwic co msz zalatwic ;) wiesz :)
kovval - 2007-09-21, 10:39

przypominam zebyktos prostownik wzial i przedluzacz. napewno beda baaardzo pomocne
MAPET - 2007-09-21, 10:43

zadzon mi ok 17 to postaram sie wziasc chocby przeduzke .. jakby sie okazalo ze prostownik potrzbny to 10 km do ciotki podjade.. ale nie chce brac mi sie go bo juz biore czesci, nagrody, pachołki, oponę tasmy miernicze i wiele innych a co to ja ciezarowka jestem :P ;)

[ Dodano: 2007-09-21, 11:20 ]
UWAGA WIADOMOSC Z OSTATNIEJ CHWILI!!!
jesli ktos jedzie przez Łódź - Pabianice - Łask to pomiedzy pabianicami a Łaskiem jest zarabisty koreczek takze labo jakso polukac czy da sie objechac albo przygotowac sie na stanie ;)

Szpiker - 2007-09-23, 13:20

NO to teRAZ CZEKAMY NA RELACJE ZE ZLOTU I FOTKI :D Mam nadzieje ze fajnie było i pogoda dopisala
spyro - 2007-09-23, 17:16

Było super, Zloci udał się w 100% nie licząc Theoritiego, który jednak pić nie powinien...

Zapewne niedługo będziemy wrzucać po kolei fotki i zarzucimy fotorelację, ale niech wszyscy dojadą spokojnie do domów i odpoczną po 3 dniach zabawy...

Dziękujemy wszystkim za przybycie no i pozostaje czekać do kolejnego Zlociku :beczy:

Ważne, wszyscy co robili fotki, bardzo prosze o przesyłanie ich do mnie. Zarówno mailem (bez ograniczeń) na adres klub@vwvento.org, skypem, czy też klasyczną pocztą.
Podobna prośba do tych co kręcili kamerkami, z Madejem już gadałem, kto jeszcze kręcił będe wdzięczny za materiał.

Szpiker - 2007-09-23, 18:45

NO to czekamy na foto relacje :-) więcej was tam nie było :P dużo osób było to impreza musiała być przednia :lol2:
Dzolo - 2007-09-23, 20:44

Oooczywiście Zlocicho udane!! :mrgreen: Klimat , fury , wszsytko spoko tylko za krótko niestety!
Podziekowania dla Spyra i Mapeta w ogarnięciu wszystkiego , daliście rade :OK:
Mam nadziję że wszyscy spokojnie dotarli :-)

spyro - 2007-09-23, 20:51

No Marecki miał spory problem z hamulcami i z Mapetem udało im się naprawić, także Marek pewnie jeszcze jedzie. Gavel powinien koło 21 dojechać do domciu. A reszta zapewne niedługo sie zamelduje.
kovval - 2007-09-23, 21:25

no my tez dojechali. po takim zlocichu powinno byc pare dni wolnego. rok temu bylo z 12 ventek, teraz 30... to za rok.... z 90 powinno byc :> fajno bylo. no ale tyle dobrego. od jutra .... znow trza zaczac wyscig zbrojen :P konkurencja nie spi. a tu tylko rok zostal :D

P.S. ... chyba do Mapeta. Jak jeszcze masz wyniki z poszczegolnych konurencji, to moze moglbys je zamiescic na forum. ale nie tylko piersza trojke, ale calosc. np zeby ci od najwiekszych gleb wiedzieli ile im brakowalo do najwiekszego glebogryza :) itp, itd

MAPET - 2007-09-23, 21:54

Cytat:
No Marecki miał spory problem z hamulcami i z Mapetem udało im się naprawić, także Marek pewnie jeszcze jedzie

marecki w domciu.... 1-2 godzinki zajal nam tunign jego hamulcu z tulu bo pryz jego odleglosci molgby bez kola dojechac chlopak :( na szczescie mialem stare kolcki od vrki ;) torche zesmy sie przy niedzieli utytłali ale poszlo ;)

kovval dam dam ale to jzu nei dzis ;)

prosba tez o te fotki i filmy...
mapi@o2.pl

spyro - 2007-09-23, 22:10

Jak już będę miał filmy z wszystkich kamerek to zmontujemy z tego jeden pamiątkowy film i zrobimy z tego poprostu płytkę DVD. Co Wy na to? Koszt żaden - płytka DVD + wysyłka listem poleconym.
kovval - 2007-09-23, 22:29

spokksik mapet nie spieszy sie.... dzis nie...ale jutro...tzn za 2 h juz wrzucisz na forum :dokuczacz:
a co do DVD bardzo dobry pomysl. ja tu mam takiego kolesia co mu potem to dam i on z tego zrobi jakis fajny mixik moze.

MAPET - 2007-09-23, 22:30

tak juz u nas otos od kilku tyg o tym pisal ze cos takeigo zrobic... :) mozecie porobic jakeis mixy ja tez cos zrobie ;)
kovval - 2007-09-23, 22:36

no no pod muze, z efektami, z rykiem furek... i puscic w polskie - bedzie git
Gavel - 2007-09-23, 22:40

zlocik pierwsza klasa :OK:
warto było tyle kilometrów natłuc żeby móc na żywo obejrzeć tyle fajnych Ventek i poznać nowych Ventomaniaków
niestety w tym roku nie odbyło się bez żadnych zgrzytów no ale cóż poradzić :bezradny:
przynajmniej wiemy na co trzeba będzie zwrócić uwagę za rok


spyro napisał/a:
Gavel powinien koło 21 dojechać do domciu.
powinien ale połączenie TDI+CB sprawiło się znakomicie i 20.15 zameldowaliśmy się na miejscu
MAPET - 2007-09-23, 22:55

3 tapety na zachete ;)






kovval - 2007-09-23, 23:00

ujjjj mapet za duzo piles.... do trzech juz zapomniales jak sie liczy :)
Szpiker - 2007-09-23, 23:18

Gavel napisał/a:
niestety w tym roku nie odbyło się bez żadnych zgrzytów no ale cóż poradzić


Jakich :> jak można wiedzieć oczywiście

MAPET - 2007-09-23, 23:20

kolega moze sam sie pochwali... oczywiscie była opcja nwet ze bedzie 800zl w placy po tym zlocie :( ale dzieki uprzjemosci i pomocy kolegi mariana wyniesie go to moze taniej... w przyszlym roku nie bedzie juz takich jazd!

[ Dodano: 2007-09-24, 08:20 ]
wiec tak... mi sie zlot bardzo podobal...

w piątek troszke opóźnienia ale wiadomo ludzie kupe km jechali....
juz w piatek było wiecej ventek niz w tamtym roku!

fajna imprezka przy grillu itd :) niestety z marco wykończyły nas kubeczki plastykowe z których pilismy wodke... bo kazdy nam polewal jak chciał.. nastepnym razem nie ma bata i biore kieliszki ;)

niestety nie obyło się bez przejść co znacznie zepsuło mi chumor na reszte zlotu ale dzieki Wam było super! Jednak gdy tylko spojrzałem na zepsuty przy paleniu gumy baner VWtrends to przychodzila mi 1 mysl .. za rok takich ekscesów nie bedzie i juz jest plan jak temu zaradzic w tym konkretnym przypadku...

z ranka jak sie ludki podniesli przyjechała hamownia... wydawalo sie ze wjada ze 2 auta ale pozniej sie rozkrecilo i wjechalo 12 ;)

nastepnie konkursy i dzieki temu boli mnie nadal gardło (nastepnym razem troche wiecej zdyscyplinowania moze? :) ) oraz nogi bo sie kur.. nalatałem jak głupi ale było super...

na wieczorek ognicho, muza, piwo pogaduchy itd i tak do 4 nad ranem ;)

z ranka wstawanko i sprzatanko pakowanie sie sniadanko, grupowe fotki itd.

pozniej sparing VR6 i sesja zdjęciowa na kopalni piasku ;)

a pózmniej tuning hamulcy w audi a8 mareckeigo 2 godzinki u moich rodziców w garażu i teraz a8 smiga na klockach od vr6 :P

w sobotę na zlocie było już ponad 30 ventyli to jak na tak małe grono vento w porównaniu do golfów np jest sporym osiągnieciem

Było SUPER! Pogoda jak na zamówienie! cieplutko jak latem ;)
nie żałuję ani 1 momentu spędzonego z Wami na zlocie i już nie moge doczekac sie kolejnego 2008

wszystkim jako organizator i jako kolega itp dziekuje za przybycie i wspólną zabawę...
mam nadzieje ze Wszyscy którzy byli nie załuja! Zabawa była przednia! myśle ze za rok znów podwoimy ilosc ventyli :P

czekam na filmy i fotki... swoje zapodam moze dzis.... :OK:

spyro - 2007-09-24, 09:25

No więc również uważam, że nielicząc dwóch wybryków dokładnie Zlocik super udany. Co prawda od piątku piwsko lało się hektolitrami, ale co by było bez browarków? Konkurencje trwały w tym roku dłużej no ale ilość Ventek mówi sama za siebie.

Dziękuję wszystkim za przybycie oraz zajefajną zabawę, która trwała prawie że non stop od piątku do niedzieli.
W piątek byliśmy jako pierwsi już koło południa, Jechaliśmy razem z Tomkiem z Łodzi (czerwona Ventka). Dopiero późnym popołudniem zaczęła zjeżdżać się ekipa. Oczywiście grillik do późnych godzin nocnych okrapiany sporą ilością wódeczki piwka, na szczęście marian pomyślał i wziął z domu kielonki, bo rzeczywiście gdybym miał z kubeczków, to zapewne byłoby ciekawie...

Sobota od rana hamownia, na początku baliśmy się z Mapetem, że tyko nasze dwie Ventki będą zhamowane, ale potem i inni dołączyli do grona szczęśliwców wiedzących realną moc swoich maszyn :-)
Odwiedził nas również spec od CarAudio, zapewne sporo osób dowiedziało się czegoś więcej na ten temat.

Z małych poślizgiem zaczęliśmy konkurencje, które to trwało dłużej niż w poprzednim roku, ale co tu sie dziwić, w końcu sporo nas było.

Po wszystkich konkurencjach zaczęliśmy balować przy ognisku, co po niektórzy szybko się zmyli a inni siedzieli do białego rana :-)

Niedziela, powolutkie wstawanie, śniadanio-obiad koło południa, pakowanie isę, sesyjka zdjęciowa na boisku no i powoli do domciu... Szkoda że Zlocik trwał tak krótko, cieszę się udało się nam wszystkim spotkać i jako współorganizator niezmiernie ciesze się że obyło się bez większych problemów (nie licząc tych dwóch). Także dzięki wszystkim za przybycie i fajną zabawę...

Fotorelacja oraz fotki postaram się dodać niedługo...

idgray - 2007-09-24, 11:04

fajnie było ale krótko za rok przyjadę w czwartek to się ze wszystkim wyrobię i sobotę będę miał wolną. Zlot bardzo udany i czekam na 2008 może odbędzie się szybciej bo we wrześniu w nocy to już zimno troszku ;)
grzech - 2007-09-24, 13:14
Temat postu: Fotki ze zlotu
Witam Ventomaniaków, nie byłem na zlocie, bardzo żałuje ale nie mogłem więć mam proźbe żeby ktoś puścił fotki jakieś ze zlotu chociaż ze popatrze narka. :beczy:
spyro - 2007-09-24, 16:06

Myślimy nad innym miejscem, W tym roku to tak na szybko było, w przyszłym roku zaczniemy z Mapetem wcześniej no i myślimy o innej miejscówce, co by w nocy prąd był :-)

Mam już fotki od Whiskasa, proszę Was o podsyłanie następnym fotek.

MAPET - 2007-09-24, 18:20

tak moze inna meijscowka ja tyez chetnie widze sie na zlocei gdzie bede jako gosc i nie bede musial latac co by mnei nogi nei bolaly.. nie mowie ze tego nie lubei ale moze kto inny chce sprobowac co to znaczy organizacja.. ewentualnosc jest taka ze krzeczów tylko ze srodek lata i wtedy nie ma problemu bo nawet namioty moga byc...
spyro - 2007-09-24, 18:36

Latanie to pikuś, najgorsze jak dla mnie było latanie z kieszenią wypchaną banknotami 10 złotowymi i pilnowanie komu zaliczka zwrócona a komu nie :-) Pod wieczór coraz ciężej się łapałem z tym (piwka robią swoją hehe :mrgreen: ).
No w każdym razie Krzeczów może być,ale już chyba za mały jest na nas... Ale zobaczymy, może ktoś inny znajdzie jakieś super miejsce w takiej samej cenie...

A no i tym razem klatka metalowa na środku dla wiadomo kogo :hahaha:

Dzolo - 2007-09-24, 19:04

Ooj chłopaki stało sie , zejdzcie już z niego :D
MAPET - 2007-09-24, 19:19

Dzolo, niby tak ale takei zachowanie bedziemy tepic! i byly nawet motywy o zakazie wjazdu na kolejne zloty... dla mnei takie cos jest nei do przyjecia - sorki za szczerosc... moze jakby ci ktos po pijaku w fure przywalil zamiast w krzaki to mialbys inne zdanie...
poprostu wszytsko bedzie OK jesli Witek nie bedzie smigal czyli nie bedzie miec dostepu do klucyzkow po browaze czy procentachj innych i wszystko bedzie ok... bo jakos dziwnym pryzpadkiem co zlot to ta sama osoba- sorki za szczerosc... ale napisze to i skonczmy te rozmowy...

Dzolo - 2007-09-24, 19:28

MAPET napisał/a:
moze jakby ci ktos po pijaku w fure przywalil zamiast w krzaki to mialbys inne zdanie


No na bank ;)

Nie no Mapet rozumie , w szczególności Was organizatorów.
Za rok napewno będzie spoko!Większa załamka to ta sprawa z telefonem :(

Ale poza tym Zlot wysmienity , staneliście na wysokosci zadania!!!

spyro - 2007-09-24, 19:45

No wtedy byłoby naprawdę kiepsko, jakby przywalił w jakieś autko, pewno skończyło by się na policji, a tego nie chcemy.

Z tym fonem t naprawdę wyszła lipa na maxa. Cały czas nic nie było a tu taka załamka...

Dzolo - 2007-09-24, 21:26

Cierpliwosci , niebawem fotki będą dodane i oglądania bedziesz miał kupe ;)
spyro - 2007-09-24, 21:42

Zapraszam do oglądania, pierwsze fotki wrzucone i czekam nadal na fotki od reszty osób, przecież tyle osób robiło zdjęcia...

http://www.vwvento.org/pics/krzeczow2007

Dzolo - 2007-09-24, 21:53

Spyro wielka prosba! Jesli mozna to zrób tak jak poprzednio zeby brac tylko strzałke
dalej a nie osobno każdą zdięciówe osobno trzeba otwierać ;)

spyro - 2007-09-24, 22:17

A ja celowo bez tego zrobiłem...

Jak chcecie t z powrotem zrobię że każde zdjęcie t osobna strona i strzałkami można do przodu, choć brzydziej to wygląda...

MAPET - 2007-09-24, 22:39

http://www.vwvento-fans.c...p?id=krzeczow07 :OK:
MarianG - 2007-09-24, 23:39

Siemka Panowie.......

1) Potrzebuje kontakt z Mapetem bo ja mu dalem nr telefonu i maila ale nie wzialem numeru od niego :D MAPET napisz na GG nr 2524540 bo udalo mi sie zalatwic baner za 140 zl ale potrzebuje projekt.

2) Wszyscy ktorzy maja jakiekolwiek filmiki z Pypciem przy ognisku jak tańczył "Jesteś szalona" i " Mam dres" Proszeni sa o kontakt na GG podane powyzej :)

3) Sprawa ze skradzinoym telefonem to jedno z najwiekszych &*($&&+_ jakie widziałem tak wiec chcialem powiedziec osobie ktora ten telefon podwedzila ( bo napewno jest wsród nas ) że predzej czy póżniej życie Ci frajerze odpłaci za to co zrtobiłeś i wiesz co ? Chcialbym zeby jakims cudem wszyscy sie dowiedzieli kim jestes i zebyś zakopał sie w tym swoim ()*#^% bo nie bedziesz w stanie spojrzeć nam wiecej w oczy. to tyle w tym temacie i sorki za wulgarne zwroty, ale inaczej tego ująć nie można. Teraz na wszystkich zlotach ludzie beda zachowywali sie jak wsród obcych, bo beda mieli w pamieci "telefon z Krzeczowa" PROSZE O NIE MODEROWANIE TEGO KAWAŁKA

4) Zejdzcie juz z Witka bo jest spoko czlowiekiem, każdy z nas w swoim życiu przynajmniej raz sie nawalil tak jak on i zrobil kilka rzeczy za ktore potem sie ostro wstydzil ( np. Pypeć ) :D Stało sie i trudno...... poniesie koszty tego. Nastepnym razem poprostu odda kluczyki od auta dobrowolnie jak jeszcze bedzie trzezwy. Ale błagam Was nie piszcie tekstów w stylu " Dla tego kolesia nie ma juz wstępu na nastepne zloty" bo to mija sie z celem tego calego zlotu. Trzeba sie wyluzować i nie oceniać ludzi przez pryzmat kilku wybryków które nie byly jakimis tam strasznymi przewinieniami.


POZDRÓKA od Misi i Don Pypciona

MAPET - 2007-09-24, 23:54

z telefonem to tez masakra ja mam propozycje by podac adres osoby okradizonej i niech ten kto ma jesli to ktos z nas bedzie mial na tyle odwagi i odesle telefon na adres!!! bez swoich namairów anonimowo!!!


powoli bede przepisywał wyniki konkurencji...

Przeciąganie Vento:
1. Marecki 7.7s
2. SPIDER 7.8s
3. Dzolo 8.0s

Najlepiej utrzymane Vento
1. Idgray
2. Puupek
3. Kovval

Najładniejsze Vento Zlotu
1. Kovval
2. Marco_polo
3. Idgray

Najlepiej brzmiący wydech
1. Jaca
2. MAPET
3. W1dmo

Slalom
1. Whiskas 9.1 s
2. MAPET 9.3s
3.Zibi 11.1 (2 sek kary za słupek strącony)

CAR-Audio
1. Jaca
2. Madej
3. Kovval

Parkowanie precyzyjne
1. Gavel
2. Kovval
3. Aras
jutro reszta ;)

Szpiker - 2007-09-25, 08:34

Gratulacje dla zwycięzców :oklaski: No Idgray gratulacje za Najlepiej utrzymane Vento :OK: praca nad autkiem sie opłaciła
robert-air - 2007-09-25, 11:55
Temat postu: II zlot VENTO
Witam wszystkich i trochę wrażeń opiszę z II zlotu vento w Krzeczowie - poprostu było zajebiście. Szczególne podziękowania dla Pań, które bardzo pomocne były przy obsłudze konkurenci a szczególnie za wyrozumiałość dla ( :piwo: ) chłopaków. Mapet i Spyro staneli na wysokości zadania i wszystko wyglądało tak jak na zlotach powinno być. Pozdrawiam wszystkich i myślę, że na III zlocie będzie jeszcze ciekawiej.
kovval - 2007-09-25, 12:35

MarianG dobrze mowi. Theority troche... moze troche wiecej niz troche pojechal po bandzie i ma szczescie ze nie wylapal czegos na twarz. Dobrze ze spokojny czlowiek jestem - on wie o co chodzi. Spyro jest mniej spokojny czlowiek, ale tez sie powstrzymal. Generalnie nie jezdzi sie po pijaku, ani nie obraza wszystkich dookola, bo to nie robi cie bohaterem, a raczej anty. Ale to wszytko jest betka. W koncu byl 'kolega' co wszystkich jak leci wyzywal od...... pi pi pi, i policje wezwal - panowie policjanci, sam sobie cos schowalem, a oni wszyscy nie chca mi oddac. Dobrze ze mial przy sobie kobiete, powinien ja po rekach calowac. No i najgorsze jak mowi MarianG - telefon, zwykla, ordynarna kradziez. Przeslanie do goscia - A zeby ci osinowy kolek na sztorc w odbycie stanal. Mam nadzieje ze kiedys sie wyda, kto byl takim chojrakiem.
theority - 2007-09-25, 13:40

Ogólnie muszę wszystkich PRZEPROSIĆ, sam nie wiem co mi odbiło a tym bardziej większości faktów nie pamiętam. Przepraszam jeszcze raz!
Pozdro!

idgray - 2007-09-25, 13:50

no i po sprawie ;)

zdjęcia ze zlotu:
http://picasaweb.google.p...mk3/IIZlotVento
ekipa na zlocie:
http://picasaweb.google.p...IZlotVentoEkipa
zdjęcie z sesji po zlocie:
http://picasaweb.google.p...IZlotVentoSesja

kovval - 2007-09-25, 14:10

luz theority. nastepnym razem pijesz soczek marchwiowy - Kubus ;)
przemolas4 - 2007-09-25, 17:40

cieze sie , ze wszyscy sie dobrze bawili .
kazdy ma swoje piec minut.......( chodzi o the.....) , ale dla mnie to jest bardzo wpozo ziomek i nie zgadzam sie na jakies zakazy..... ja rowniez po pijaku jezdzilem w toruniu i za duzo nie pamietam ( czego nie moge powiedziec o felgach i lotce ).
a w trzezwosci zyje jako zawodowy kierowca i do glowy nie moge sobie wbic ze cos takiego mialo miejsce .
poprostu zycie.
ale napewno nie zgodze sie na to by decyzje o tym czy kogos wpuscic , czy nie na zlot . ...
podejmowal czlowiek ktorego raz na oczy widzialem .
theoritego widzialem juz kilkanascie razy na wszelkego rodzaju spotach i zlego slowa nie moge powiedziec . tyle z mojej strony .

[ Dodano: 2007-09-25, 18:02 ]
a po glebszej analizie tego wszystkiego co piszecie , calej nagonki na theoritego ...... tekstow typu "mimo , ze" itd...... wnioskuje , ze nie ma wiekszego sensu bytowac na forum , ktore nie jest tolerancyjne .

jesli on sie z forum "wypisze" to na mnie tez nie liczcie.

pozdrawia.

p.s.
pytanko do osob , ktore byly na spocie w toruniu....
czy ktos z nas byl i jesdzil trzezwy ??
Gavvel..... pamietasz jak mimo zakazu orales ze swoja wybranka i znajomymi
pole namiotowe ??
wszyscy to robili mimo zakazu .
i potrafilismy to jakos rozsadnie zalatwic .

jaca - 2007-09-25, 18:19

Oj pamiętam te dobre czasy działo się w tedy oj działo
Choć tak trochę jakby przez mgłę hehe

spyro - 2007-09-25, 18:31

Ja już zapominam o cały zajściu, także Theority - kluczyki w depozyt przy pierwszym piwku i będzie git... Ale błagam nie róbcie z Witka ofiary, bo to już lekka przesada.

Zakończmy już to gadanie bo to nie ma sensu. Wróćmy do miłych wspomnień ze Zlociku. Bannerek z tego co wiem udało się załatwić naprawdę dużo taniej, na szczęście, bo 800 zł to kupa kasy...

MAPET - 2007-09-25, 19:23

poprostu nei ma meijsca na kolejnych zlotach dla jezdzacych po pijaku i kolejnym razm jak bede cos organizowal taka osoba ma wypad ( nie mowie o braniu udizalu w konkurenjach po 1 pifku ale jak si urwie film) i to dotyczy wsystkich!! a nei konkretnej osoby

theority doceniam ze przeprosiles i luz .. piszmy o zlocie itd natsepnym razm oddaj sam klucyzki bo kazdy czlowiek inny i inaczej reaguje po % ...
miałes odwage przeprosic bravo! oby to sie nie powtorzylo! wierze w ciebie
ta sama dygresja do pozostalych ktoryz planuja cos takiego na zlotach...

zapominamy o sprawie w tej chiwli baner bedzie oddany i nie bedzie tematu
pzdr

Gavel - 2007-09-25, 21:46

Kurde ale się dyskusja rozwinęła no niech mnie
Myślałem że sprawa baneru została rozwiązana już w sobotę przed konkurencjami ale może to i dobrze że poleciało kilka gorzkich słów na forum...

Co się stało to się nie odstanie ale myślę że pora już zakończyć wszelkie rozmowy o wykluczaniu kogokolwiek i skądkolwiek.
Theority przeprosił, Mariusz napisał że baner w trakcie załatwiania. Myślę że chłopaki co do szczegółów dogadają się już na gg albo czymś podobnym i nie ma sensu ciągnąć rozmowy o tym na forum więc ja osobiście tą sprawę uważam za zakończoną.

A co do sprawy z telefonem no cóż. Bardzo jest mi przykro z powodu tego co się stało szczególnie że do tej pory myślałem że Ventomaniacy są jedną wielką rodziną a jednak okazuje się że stare polskie przysłowie że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu nie traci nic na aktualności...
MAPET napisał/a:
z telefonem to tez masakra ja mam propozycje by podac adres osoby okradizonej i niech ten kto ma jesli to ktos z nas bedzie mial na tyle odwagi i odesle telefon na adres!!! bez swoich namairów anonimowo!!!
szczerze mówiąc nie spodziewam się ale spróbować można
rozmawiałem o tym z "poszkodowanym" i stwierdziliśmy że najlepiej będzie podać namiar do mnie a więc jeśli ta osoba się opamięta to czekam na paczkę:
Paweł Hetnerowski
ul. Niepodległości 7
83-000 Pruszcz Gdański

I to by było na tyle z mojej strony w sprawie negatywnych opinii na temat zlotu.

Wróćmy jednak do tych weselszych wspomnień.
Mapet kiedy można się spodziewać fotek "Twojego" fotografa?

MAPET - 2007-09-25, 22:05

Najniższe Vento zlotu (pomiar P,B,T)
1. Marco_polo 6 7,5 19

pozostali bez kolejnosci!

WY 7982 7 10 23
Spider 10,5 12,5 25,5
Jaca 12 12,5 16
Dzolo 10,5 12 25
KHC ?? ? 10 12,5 25,5
Idgray 9 12 25
ESI ?? ? 11,5 12 25,5
W1dmo 9,5 13,5 26
Madej 6 10,5 21,5
Kicaj 19 18 30
Mapet 8,5 12 23
kovval 14,5 13,5 22

gavel moze jutro

MarianG - 2007-09-25, 23:40

A co z filmikami z ogniska ?? ??? Wrzućcie gdzieś :D Bo musze miec cos do pokazania znajomym jak Pypeć sie bawil przy "jesteś szalona"








PIĘKNE PRAWDA !?

spyro - 2007-09-25, 23:41

no ja na ognisku nie kręciłem niestety...
Diken - 2007-09-25, 23:48

tego nie krecilem ale inne fotki sa u Spyra
MarianG,

spyro - 2007-09-26, 10:16

MarianG, co Ty za gołe baby wrzucasz w temat o Zlocie...
MAPET - 2007-09-26, 17:24

fotki ;)

http://www.vwvento-fans.c...p?id=krzeczow07

spyro - 2007-09-26, 17:30

Ejno, czemu nikt mi nie wysyła fotek?

Mam narazie fotki:

Spyro (nie dziwne :-) )
Dzolo
Whiskas
Robert-Air (część, ciągle nadchodzą)
Gavel
Mapet

A gdzie reszta???

MAPET - 2007-09-26, 17:32

ile masz fotek od dzolo bo do meni doszlo kilkanascie :D :>
Dzolo - 2007-09-26, 17:36

Z tymi fotami to Dzolo sie zakolowal troche.
Mapet Tobie zaraz wysle linka do rapida i tam jest polowa fotek.
Spyro mam nadzieje ze do Ciebie link doszedł.
A reszta fot nie wiem czemu ale za cholere nie chciała wejsc na rapidshare to dałem na
megaupload ale dopiero za 8 godzin beda do sciadniecia.

MAPET - 2007-09-26, 17:39

spoko podsylaj jak co maile ;)
spyro - 2007-09-26, 17:40

Dzolo, mam lepszy pomysł, weź tą drugą część fotek popakouj na pliki powiedzmy po 15 mega (tyle chyba darmowe konta email łykną) i wyślij mimailem. Mail klubowy jest bez żadnych ograniczeń więc możecie śmiało słać mi fotencje. Ostatnio jak Gavel i Kovval po jakimś spocie przysiedli to wysłąli mi razem giga fotek i rano poczta mi się troszku odbierała :-) Także bez problemy wysyłajcie wszystko co macie...
spyro - 2007-09-28, 07:03

Kolejna porcja fotek dodana:

http://www.vwvento.org/pics/krzeczow2007

Dzolo - 2007-09-28, 16:14

Spyro czemu nie zrobisz tej opcji żeby przesówać strzałką? :beczy:

MarianG napisał/a:
A co z filmikami z ogniska


Marian przeciez Ty sam kręciłeś Pypcia przy ognisku :>

spyro - 2007-09-28, 18:11

Dzolo, zapomniałem :-(

Następne będą ze strzałkami, obiecuje.

spyro - 2007-09-28, 18:24

No i wkońcu udao mi się wrzucić filmik ze Zlotu.

Pliczek około 150 mega spakowany rar'em.

http://spyro.vwvento.pl/2ZlotVentoBySPYRO.rar

idgray - 2007-09-28, 19:03

idzie już do mnie :cwaniak:
spyro - 2007-09-28, 19:06

Żadna rewela, nie miałem czasu niestety na kręcenie czegoś z sensem, także taki ogólny widoczek na Ventki Zlotowe. Cały czas liczę na materiały filmowe Madeja, ale coś sie nie odzywa w tej sprawie.
Dzolo - 2007-09-28, 20:17

No ja pobrałem ale niestety nie mogę rozpakować :(
Gavel - 2007-09-28, 20:22

ja też :(

coś Spyro Ci się zrąbało chyba przy pakowaniu

MAPET - 2007-09-28, 20:31

http://pl.youtube.com/watch?v=MjxwrbBdD1U :)
spyro - 2007-09-28, 22:54

Jeszcze raz spakuje i wrzucę na serwer, także jutro powinno być OK
spyro - 2007-09-29, 12:45

Teraz wszystko na pewno działa, sprawdziłem właśnie ściągając na dysk, i nie pakowałem nizym co by już nie było żadnych problemów...

http://spyro.vwvento.pl/2ZlotVentoBySPYRO.avi

W powyższy link klikamy prawym przyciskiem myszy, potem zapisz element docelowy i podajemy miejsce na dysku, gdzie będzie plik się ściągał i gotowe. Plik ma 150 mega więc trochę sie będzie ściągał.

Gavel - 2007-09-29, 15:31

no to zasysamy - ciekawe coś tam nakręcił :-)
kovval - 2007-09-29, 15:38

sciagnalem, obejrzalem i moje obserwacje sa nastepujace....
- na poczatku kamerzysta cos nerwowy byl :D z jedej strony na druga
- " tak jak pokarm dla kotow" - dobre :hahaha:
- klekot.... dzizys, jak gavel to obejrzy to ci jaja na kokardke zawiarze
- "cos ci sie do dupy przykleilo" :hahaha:
- jace tez tam slychac :P
- .... i wiekszosc ventyli....piszczy z bebnow :)
- theority ma konkurencje, na najczarniejszy wydech
- a gavel to chyba maka dawal :)
- ogolenie fajne wydechy :OK: az czacha boli, ale diesle powinny miec dyskwalifikacje w tej kategorii

Dzolo - 2007-09-29, 21:22

Dobry filmik hehe :OK:

Marian na hamowni

Gavel - 2007-09-29, 23:19

kovval napisał/a:
jak gavel to obejrzy to ci jaja na kokardke zawiarze
hmmmm
pomyślę nad taką alternatywą :mrgreen:

ale tak sobie przypominam że od czasu powstania tego forum Spyro na kilka tematów już zmieniał zdanie więc i na temat klekocików zdanie zmieni jak tylko się kiedyś jakimś porządnym przejedzie ;)


kovval napisał/a:
a gavel to chyba maka dawal
hehe biedaczek zagrzał się wcześniej trochę to na biało dawał
ale niedługo też nad dymieniem się popracuje :>

MarianG - 2007-10-01, 21:51

Dzolo napisał/a:
Dobry filmik hehe :OK:

Marian na hamowni





Dzolo NIE DZIALA :beczy: :beczy: :beczy:

spyro - 2007-10-01, 21:55

takto bywa z darmowymi serwerami.
Dzolo wyślij mi to mailem to wrzucę ci na swój serwerek.

Dzolo - 2007-10-01, 22:19

Jutro podesle Spyro bo u Justyny jestem a u siebie na kompie mam .
Marian cierpliwosci :D

spyro - 2007-10-01, 22:40

no ja ściągnąłem na stacjonarny ale wczoraj mi monitor padł więc teraz tylko lapek został na którym nie mam tego filmiku... :(
MAPET - 2007-10-15, 21:02

filmik...


:)
http://www.vwvento-fans.c...p?id=krzeczow07

[ Dodano: 2007-10-15, 21:39 ]
czesc 2 http://video.google.pl/vi...137917622992731

[ Dodano: 2007-10-20, 13:11 ]
mam pytanko czy ktos z tych moich czesci na zlocie bral daszki przeciwsloneczne Wink? bo mam kupca i nie moge znalezc.. jak ktos wzial to luz tylko prosze o info zebym nie musial szukac Wink bo pameitam ze ktos pytal... ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group